
Poslednji četvrtfinalni par Evrobasketa čine Nemačka i Slovenija. Čeka nas prava poslastica, sudar Luke Dončića i Franca Vagnera, a oba tima će nastupiti sa po 11 igrača.
Od ranije se zna da u Nemačkoj nema Johanesa Fojtmana koji je zbog povrede morao da napusti državni tim, a Slovenija je na treningu u ponedeljak ostala bez talentovanog plejmejkera Marka Pađena.
Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Slovenački savez je obelodanio da je ne lekarskim pregledima ustanovljena povreda kolena, ali na svu sreću ne i ozbiljna. Uganuo je spoljni ligament u desnom kolenu i biće mu potrebno nekoliko dana odmora.
Ovaj 19-godišnji košarkaš je dosad upisao samo dva nastupa na Evrobasketu, pa njegov izostanak ne bi trebalo previše da se oseti u igri selekcije Aleksandra Sekulića.
“Čeka nas reprezentacija koja je još bez poraza na ovom prvenstvu. Krasi je najbolja igra u napadu na turniru i širok izbor izuzetno kvalitetnih igrača iz najboljih evropskih i svetskih liga. U ovom trenutku važe za glavnog favorita ovog prvenstva, ali i sredine meča. Za nas će to biti najveći izazov do sada,” rekao je Sekulić pred utakmicu sa Nemačkom za zvanični sajt KSS.
Bonus video:



kluka4002
Steta velika on je pored Doncica možda i ponajbolji igrač za ovako tešku utakmicu vrliki hendikep za Slovence