Ante Rebić se vratio kući

Hrvatski reprezentativac, Ante Rebić, zvanično je predstavljen kao novo pojačanje splitskog Hajduka.

Bivši napadača Fjorentine, Ajntrahta iz Frankfurta i Milana potpisao je do kraja predstojeće sezone, te se tako vratio kući, u rodni Split.

Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

On je karijeru doduše počeo RNK Split, a vrlo mlad se preselio u Firencu. Igrao je na pozajmicama za Lajpcig, Veronu i Ajntraht, koji ga je na kraju i preselio u svoje redove.

Pamtimo ga u tandemu sa Lukom Jovićem, a od odlaska iz Nemačke zapažene partije pružao je u dresu Milana, ali otkako ga je napustio, nije uspevao da se snalazi.

U Bešiktašu je imao epizodu za zaborav, u Lečeu prošle sezone bio u drugom planu, pa je odlučio da se vrati kući.

Nema šta, veliko pojačanje za Hajduk, koji je prethodnih godina uspevao da vrati kući Marka Livaju, Ivana Rakitića i Ivana Perišića, mada se poslednje-pomenuti nije najbolje snašao, dok je Rakitić okončao karijeru i preuzeo ulogu sportskog direktora.

Rebić je u redovima Hajduka uzeo “devetku”.

Bonus video:

2 Komentara

    Steta za njega mislio sam da će imati mnogo ozbiljniji karijeru

    Kad im ne ide dobro u stranim klubovima svi oni se sete da se vrate kući u neki domaći klub i tu da probaju da probude karijeru.

Postavi odgovor