Arhitektura na fudbalski način - Sergej i asistencije sa očima za nastavak terora Al Hilala (VIDEO)

Al Hilal juriša prema titulu i ne želi da stane! Od septembra ne umeju da izgube, ne umeju da odigraju nerešeno…

Znaju samo za pobede! Nova žrtva je Al Itihad, koji se možda ponadao na početku utakmice, ali je na kraju ispraćen kao i ostali. Nije bilo Aleksandra Mitrovića, ali nije bilo ni problema, jer je Sergej Milinković Savić bio nadahnut.

Ne možda za golove, ali za asistencije i te kako! Srpski reprezentativac je sa dva ključna dodavanja obezbedio pobedu Al Hilau i izrastao u jednog od najboljih aktera utakmice.

Poveli su gosti preko Ngolo Kantea u 12. minutu, ali se pred kraj prvog poluvremena Al Šehri idealno snašao i pogodio za 1:1.

U nastavku arhitektonske minjature Sergeja – prvo je poslao teledirigovan pas za Malkoma, a onda dodavanje ispod zemlje i magija Abdulhamida. Golman nije imao šanse, a Al Itihad spasa od čete Žorža Žesuza.