Neustrašivi nastavili fantastičan niz: Ekipa Saše Ilića vraća se iz Volosa sa tri boda u džepu

Dolaskom srpskog stručnjaka, na klupu popularni Neustrašivih, Atromitos se doslovno preporodio. Zaključno sa današnjom utakmicom, u kojoj su izabranici legende beogradskog Partizana savladali Volos na gostovanju rezultatom 1:2, ekipa je vezala 11 mečeva bez poraza.

Na pogon Karola Angielskog, gosti su još jednom zablistali i osvojili ceo plen. Poljak, koji se nedavno oporavio od povrede, odigrao je na vrhunskom nivou i kao dvostruki strelac obradovao brojne pristalice Atromitosa.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDIpotpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Angielski je najpre u 25. minutu iskoristio asistenciju Dencela Jubitane i potom na rutinski način zatresao mrežu domaćeg tima. Na golu Volosa ponovo je bio srpski čuvar mreže, Ivan Kostić, koji je zabeležio nekoliko odličnih intervencija, ali sam nije uspeo da spreči favorizovanog rivala.

Milovan Rajevac o Mandeli, Gani, Urugvaju i propuštenim prilikama da preuzme Srbiju i Zvezdu: Zec ako se vrati istim putem – pogine, ali Milojević će obradovati navijače

Gol, koji je kako se kasnije ispostavilo rešio pitanje pobednika, postignut je u 59. minutu meča. Angileski je ovog puta imao lakši zadatak, jer je neposredno pre toga Atromitos iznudio kazneni udarac. Poljski as je preciznim udarcem sa bele tačke duplirao prednost, a potom samo nekoliko minuta kasnije napustio teren.

U samom finišu susreta, sedmom minutu sudijske nadoknade, zaostatak je prepolovio Panajotis Moraitis, ali to je bilo sve od Volosa.