Čekanju je kraj: Barsa pronašla "rupu" i privremeno registrovala Olma

Sapunica oko registracije Danija Olma konačno je završena. Španac, koji je stigao kao najveće letnje pojačanje Barselone konačno će zaigrati za katalonski tim. Očekuje se da doskorašnji vezista Lajpciga debituje na sutrašnjoj utakmici protiv Rajo Valjekana.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Ni otpuštanje Ilkaja Gundogana, ni pozajmica Klemona Lenglea madridskom Atletiku nisu bili dovoljni da bi se Olmo registrovao.

Barselona je ipak konačno, nakon što je 26-godišnjak propustio prva dva kola pronašla način da inkorporira evropskog prvaka u mečeve La lige. Za to mogu da zahvale Andreasu Kristensenu.

Danski štoper doživeo je povredu i odsustvovaće barem do kraja godine, što prema pravilima otvara prostor da se umesto njega privremeno registruje drugi igrač – u ovom slučaju Olmo.

Zvaničnici La lige već su odobrili pomenutu operaciju, piše Relevo.

Blaugrana bi tokom zimskog prelaznog roka prodajom još nekolicine igrača trebalo da oslobodi prostor da koristi španskog vezistu do kraja sezone.

Bonus video:

6 Komentara

    Šta im teško da pronađu rupu kad ne znaju gde su bušni. Šalu na stranu, nisu pronašli nikakvu “rupu” već im se usled okolnosti ukazala prilika da privremeno reše njegov status

    Postavlja se pitanja kako je Kristensen zaradio povredu, da mu slučajno nije klub pripomogao

    Može biti da nisi daleko od istine, ne biraju se sredstva kad je viši cilj u pitanju

    Odlicno možda već veceras ćemo moći da ga vidimo na terenu

    Standardno, mora jednom da smrkne da bi drugom svanulo

    Olmo je vazno pojacanje za Barsu,vazan igrac za njih

Postavi odgovor