Dinamo smenio trenera posle ispadanja od AEK-a, pa odmah pronašao novog

Igor Bišćan nije više trener zagrebačkog Dinama, saopštio je klub.

Šampion Hrvatske eliminisan je u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona od grčkog AEK-a i to u veoma uzbudljivoj završnici.

U prvom meču odigranom u Zagrebu rezultat je bio (1:2) u korist grčkog kluba, dok je u revanšu hrvatski klub vodio sa 2:0 do 92. minuta kada su gosti smanjili zaostatak, a onda u 100. minutu došli do izjednačenja i plasmana u narednu rundu.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Dinamo je tako na neverovatan način ostao bez učešća u elitnom klupskom takmičenju, a ceh tome je platio trener Bišćan.

Ekspresno su “modri” pronašli njegovu zamenu, pa će novi trener Zagrepčana biti Sergej Jakirović.

Jakirović je raskinuo ugovor s Rijekom u ponedeljak i vodiće tim u plej-ofu za Ligu Evrope protiv Sparte iz Praga.

Docić zna kako protiv Olimpijakosa: Kao sa Zvezdom u finalu Kupa