Blagojević: Čestitam Zvezdi na zasluženoj tituli, trudili smo se da budemo hrabri...

Pobedom u 179. večitom derbiju obezbedila je Crvena zvezda devetu uzastopnu titulu namenjenu šampionu Srbije. Crveno-beli su na Marakani savladali Partizan sa ubedljivih 3:0, te tako došli do 37. titule u svojoj bogatoj istoriji.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Nakon utakmice u razgovoru za TV “Arena Sport” svoje utiske izneo je trener crno-belih, Srđan Blagojević.

“Neprijatan poraz. Zvezda je zasluženo pobedila. Čestitam im na tituli. Imaju najveći kvalitet. Potrudili smo se da budemo hrabri i ispariramo. Zadovoljan sam kako smo izgledali na momente iako to zvuči apsurdno. Nismo bili konstantni, ali dali smo sve što smo mogli”, poručio je Partizanov šef struke, pa zatim nastavio:

“Nismo dali gol u trenucima kada smo radili dobar posao. Ugrešić nije iskoristio solidnu priliku. Postoji nešto na šta možemo da se naslonimo u analizi. Nama je u ovom trenutku bitna borba za drugo mesto. Bilo je dosta momenata gde nismo parirali, pogotovo poslednjih 15 minuta. Izgubili smo disciplinu posle drugog primljenog gola. Bilo je svega i svačega. Analiziraćemo sve. Najvažnije su naredne četiri utakmice”.

Samo u superlativu govorio je Dejan Stanković o kolegi iz večitog rivala, a na isti način uzvratio je i Srđan Blagojević.

“Mi smo poslali takvu poruku da je derbi nešto najlepše i da ga čuvamo. Moje poznanstvo sa Dekijem traje još iz Mađarske. Vodili smo zanimljive borbe na tim mečevima. Zahvaljujem mu se na lepim rečima i kolegijalnosti. Nadam se da će biti još borbi i da će one biti uspešnije za moju stranu u budućnosti”.

Bonus video:

0 Komentar

    Kada su primili prvi gol Bilo je samo pitanje trenutka koliko će primiti golova do kraja jer su mnogo slabiji tim

    Jednostavno velika razlika u kvalitetu i Zvezda je daleko bolji tim od Partizana

    Kako god rezultat pokazivao veliku razliku jednostavno Partizan nije uopšte loše odigrao meč

Postavi odgovor