Bundesliga: Bohum golom u 94. minutu poslao Hertu u Cvajtu!

Herta je na svom terenu dočekala Bohum direktnog konkurenta za opstanak u Budesligi i remizrala sa 1:1 čime će od naredne godine biti član Cvajte.

Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale.

Međutim, drugo poluvreme donelo je uzbuđenje. Tusar je u 63. minutu doneo prednost Berlincima koji su bili korak bliže opstanku.

Onda je usledio šok, igrala se nadoknada regularnog dela meča, a u istoj remi Bohumu doneo je Šloterbek za nevericu na stadionu i izbacivanje rivala u rang niže.

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su danas na svom terenu Union Berlin sa 4:2, u meču 33. kola nemačke Bundeslige.

Strelci za Hofenhajm bili su Ila Bebu u 22, Andrej Kramarić iz penala u 36. i 90. i Munas Dabur u devetom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Union Berlin postigli su Danilo Duhi u četvrtom minutu nadoknade poluvremena i Aisa Laiduni u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Hofenhajm zauzima 13. poziciju na tabeli sa 35 poena, a Union Berlin je na četvrtom mestu sa 59 bodova.

U narednom kolu, Hofenhajm će gostovati Štutgartu, dok će Union Berlin dočekati Verder.

U istom terminu, Verder i Keln su u Bremenu odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Keln golom Štefena Tigesa u 36. minutu, da bi izjednačenje Verderu doneo Romano Šmid pogotkom u 73. minutu.

Verder je na 12. mestu sa 36 bodova, a Keln je na 10. poziciji sa šest bodova više.

Keln će u sledećem kolu dočekati lidera na tabeli minhenski Bajern.

Šalke i Ajntraht su remizirali u Gelzerkihenu 2:2.

Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Izvor: Beta/Meridian sport