Tod Boli uložio je preko 600.000.000 funti od preuzimanja Čelsija. Međutim, uloženi novac nisu ispratili rezultati, pa je rešio da se obrati igračima.
Fudbaleri sa “Stamford Bridža” trenutno su 11. na tabeli, dok su u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona poraženi od Real Madrida sa 2:0.
Kap koja je prelila čašu jeste poraz od Brajtona, koji je izazvao bes vlasnika kluba.
Nakon što je Lampard održao govor u svlačionici svojim igračima u istu su ušli Boli i suvlasnici Čelsija Behdad Egbali i Hansjorg Vis.
Kako prenose britanski mediji Boli je igračima poručio da su “rezultati sramotni i da su sva njegova očekivanja izneverena”.
Ovaj potez vlasnika Čelsija dvojako se tumači na Ostrvu. Jedni misle da uprava ne treba da se meša u svlačionicu i plan igre, dok drugi misle da je ovaj postupak pokazuje brigu vlasnika o svom timu.
Kako vi komentarišete ovaj potez Toda Bolija?
Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!
BONUS VIDEO:



Dorcolac
Poslovno se to zove propala investicija!!!
Somi
Prvo moraju dobrog trenera da nadju,sve sad je ovo cista glupost
Zofa
Plavci su bas bas ocajni,msm da nikad gori nisu bili
Dambo
Celsi nije to to bez Romana,i to svi znaju
Paki
Vidim ja napusta on Celsi,nema nista od njega
Paki
Moras da dovedes nekog trenera koji ce biti sposoban da napravi neke dobre rezultaze za ekipom plavaca
Kontador
Ovo Čelsi sto igra je antipropaganda fudbala. Čelsi je mnogo ulozio ali nema nikakve rezultate.