Hrelja izazvao erupciju na tribinama u Banjaluci, Borac srušio albanskog šampiona u sudijskoj nadoknadi

Na početku kvalifikacija za Ligu šampiona snage su ukrstili prvak Bosne i Hercegovine i najbolji tim Albanije.

Nakon više od 100 minuta nadmetanja u Banjaluci Borac je slomio otpor Egnatije i slavio minimalnim rezultatom – 1:0.

Od 58. minutu Borac je imao čoveka više u polju zbog crvenog kartona Arbina Zejnulaija.

Dominirao je domaćin, a inicijativa se isplatila tek u 97. minutu susreta kada je nakon asistencije Erere mrežu rivala zatresao Damir Hrelja.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Slavni Dinamo,umesto u Minsku, dočekao je jermenski Pjunik u Mađarskoj, iz dobro poznatih razloga (sukoba Rusije i Ukrajine) zbog kojih i beloruski klubovi trpe sankcije.

Gosti su pružili snažan otpor i ostali neporaženi, a susret je završen najmanje popularnim rezultatom – 0:0

Agdon je na startu meča propustio najbolju priliku za goste, kada je loše reagovao u situaciji “jedan na jedan” sa golmanom, dok je Dinamo golu bio najbliži u sudijskoj nadoknadi kada je Ivan Bahar šutirao pod prečku – a Avađan maestralnom bravurom sačuvao mrežu.