Da nije bile povrede, rekord bi stanovao u Smederevu: Aleksandar Mitrović je navikao da bude junak - gol u 92. minutu za pobedu!

Saudijska Arabija gleda prema rekordu Kristijana Ronalda, koji je osvojio vrh po broju golova, ali znamo dobro, da bi priča bila drugačiaj da se Aleksandar Mitrović nije povredio.

Ne mari previše smederevski bombarder za to, već radi ono što najbolje zna – postiže golove! I to kako! Srpski napadač je heroj pobede Al Hilala, koji je do tri boda stigao u 92. minutu.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Strelac? Znate i sami ime i prezime. Mitrogol je ušao u igru u 61. minutu, nije hteo odmah da reši pitanje pobednika, nego je sačekao najlepši trenutak, skoro pred poslednji zvižduk.

Onako kako najviše voli – glavom je zakucao loptu u mrežu – za veliku pobedu Al Hilala nad Al Vehdom 2:1.

GOL pogledajte OVDE.

Inače, Mitrović je u ligi Saudijske Arabije postigao 28 golova na isto toliko utakmica, dok je Ronaldo postigao 35 golova na tri utakmice više.