Strelac jedinog pogotka u trijumfu Crvene zvezde nad Mačvom, Ričmond Boaći, istakao je da je veoma srećan što je rešio pitanje pobednika.
Crveno-beli su savladali protivnika sa 1:0, a Boaći je pre pobedonosnog gola promašio jedanaesterac.
– Veoma sam srećan što sam postigao gol i to nakon promašenog penala. Bila je to utakmica u kojoj smo morali da pobedimo i nisam smeo da budem neprecizan s bele tačke, sve je to deo fudbala.
Prva reakcija nakon toga bila je nervoza, ali vrlo brzo bio sam svestan da moram da se fokusiram na teren.
Da se pravim kao da se ništa nije dogodilo i da postignem gol. Na sreću, uspeo sam i drago mi je što smo prošli u narednu fazu – rekao je Boaći.

Objasnio je Boaći i verbalni duel s golmanom Mačve.
– Pre jedanaesterca, golman Mačve mi je rekao da uvek šutiram u levu stranu. Hteo sam da mu pokažem da je u pravu i da postignem gol, ali je nažalost lopta otišla pored stative. Rekao sam sebi da ne sme da se završi na tome, znao sam da moram da postignem gol i pomognem ekipi. Pošlo mi je za nogom i veoma sam srećan zbog toga – zaključio je Boaći.


