Fudbaler Juventusa Djordjo Kjelini je najavio da će na kraju sezone napustiti torinski klub, za koji nastupa od 2005. godine.
Odbrambeni fudbaler je sa Juventusom osvojio 19 trofeja, a odlazak je najavio nakon poraza od Intera (4:2, posle produžetaka), u finalu Kupa Italije.
Kjelini (37) će poslednji meč za reprezentaciju Italije odigrati 1. juna protiv Argentine, a dodao je da ne zna da li će posle toga završiti igračku karijeru.
– Ne znam, moram da vidim sa svojom porodicom. Srećan sam što odlazim ove godine, da dam prostor mladjima. To je moj izbor, radim to sa velikom mirnoćom – rekao je Kjelini.
Sa Juventusom je osvojio devet titula prvaka Italije, pet u Kupu i pet Superkup titula.
Juventus će aktuelnu sezonu zavšriti bez trofeja, što je prvi put posle 2011. godine.
AJAKS PRONAŠAO IDEALNU ZAMENU ZA TEN HAGA: Holanđanin je već sarađivao sa Tadićem!
OBAVEZNO POGLEDAJTE:Ognjen Radosavljević: Liga šampiona, Zvezda i Partizan u Evropi… | Sport Fokus Podcast EP47



hana
Koliko sam procitao nesto Fiorentina mu ne gine umesto Milenkovica
despot
Moze on jos da igra,verujem da nije kraj za njega
vladimir
Ma neka ide u penziju,najbolje bi bilo
simon
Možda odigra sezonu dve u MLS ligi