Pravo niotkuda je tresunula vest da je Albert Nađ odbio da vodi 173. večiti derbi. Pisalo se, pisaće se…
Na kraju – problema nema između Igora Duljaja i njegovog pomoćnika, tako da će kraj aut linije u subotu stajati bivši fudbaler crno-belih. Tačku na celu priču je stavio Ivica Kralj.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
Sportski direktor Partizana je u razgovoru za Žurnal odmah stavio do znanja:
“Daleko od slučaja…
“Podrazumevalo se da Nađ vodi ekipu u derbiju, na žalost – komunikacija sa treninga postala je vest bez ikakvog razloga. Sve je okej, koncentrišemo se na subotu i sredu”.
Glavni trener Partizana će biti u komunikaciji sa pomoćnikom. Viđali smo nešto slično mnogo puta u prošlosti.
“Duljaj i Nađ pripremaju zajedno utakmicu. Igor neće biti na klupi, ali će imati komunikaciju sa Albertom. Logično, dogovaraće se, sve u zavisnosti od toka meča”.
Kralj veruje da ekipa ima načina da savlada Zvezdu na Marakani.
“Promenila se situacija u odnosu na prethodni derbi, večiti rival ima prednost, međutim, verujem i dalje u momke i dobar rezultat”, zaključio je Duljaj.
Bonus video:



Ivan Banjac
Ako krene nizbrdo verujem da ce se kontakt vrlo brzo prekinuti hahaha
jelenamilosevic540
Ja bi ovo zabranio da moze,cemu kazna kad moze da se cuje sa ekipom i zamenskim trenerom?!
Momcilo
Ne pomaze im da budu u komunikaciji sa Gvardiolom licno verujem!
Goran Munic
Bice u komunikaciji,ali vise nece imati isti odnos kao pre…u to sam siguran.
M Pavlovic
Mogu samo da se nadaju da ce dobiti Zvezdu na Marakani.
Sale Vuk
Ahahahah kako mi je smesan nas Fudbal .. ovde se priča o tome ko će voditi utakmicu kao sa igraju Barsa Real a ne dva kluba u cirkus ligi