"Duljaj i Nađ će biti u komunikaciji"

Pravo niotkuda je tresunula vest da je Albert Nađ odbio da vodi 173. večiti derbi. Pisalo se, pisaće se…

Na kraju – problema nema između Igora Duljaja i njegovog pomoćnika, tako da će kraj aut linije u subotu stajati bivši fudbaler crno-belih. Tačku na celu priču je stavio Ivica Kralj.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.

Sportski direktor Partizana je u razgovoru za Žurnal odmah stavio do znanja:

“Daleko od slučaja…

“Podrazumevalo se da Nađ vodi ekipu u derbiju, na žalost – komunikacija sa treninga postala je vest bez ikakvog razloga. Sve je okej, koncentrišemo se na subotu i sredu”.

Glavni trener Partizana će biti u komunikaciji sa pomoćnikom. Viđali smo nešto slično mnogo puta u prošlosti.

“Duljaj i Nađ pripremaju zajedno utakmicu. Igor neće biti na klupi, ali će imati komunikaciju sa Albertom. Logično, dogovaraće se, sve u zavisnosti od toka meča”.

Kralj veruje da ekipa ima načina da savlada Zvezdu na Marakani.

“Promenila se situacija u odnosu na prethodni derbi, večiti rival ima prednost, međutim, verujem i dalje u momke i dobar rezultat”, zaključio je Duljaj.

Bonus video:

6 Komentara

    Ako krene nizbrdo verujem da ce se kontakt vrlo brzo prekinuti hahaha

    Ja bi ovo zabranio da moze,cemu kazna kad moze da se cuje sa ekipom i zamenskim trenerom?!

    Ne pomaze im da budu u komunikaciji sa Gvardiolom licno verujem!

    Bice u komunikaciji,ali vise nece imati isti odnos kao pre…u to sam siguran.

    Mogu samo da se nadaju da ce dobiti Zvezdu na Marakani.

    Ahahahah kako mi je smesan nas Fudbal .. ovde se priča o tome ko će voditi utakmicu kao sa igraju Barsa Real a ne dva kluba u cirkus ligi

Postavi odgovor