Džon Teri se pita: Gde je ovakav Siti bio cele sezone?

Ekipa Mančester sitija podigla je prvi trofej u aktuelnoj sezoni, nakon što je u finalu engleskog Liga kupa savladala glavnog konkurenta u borbi za premijerligašku titulu – Arsenal.

Ekipa Pepa Gvardiole, koja se tokom čitave takmičarske godine suočava sa ozbiljnim turbulencijama, na krilima mladog Nika O’ Rajlija srušila je ljutog rivala iz prestonice i popela se na pobedničko postolje.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

O uspehu velikana sa “Etihada” govorio je čuveni as Čelsija i reprezentativac Engleske – Džon Teri.

“Gde je bio ovaj tim Mančester sitija i njegova igra tokom cele sezone? Kakvo neverovatno drugo poluvreme – potpuno su dominirali nad Arsenalom. Tobdžije su bile najbolji tim Premijer lige tokom cele sezone, ali kada je Mančester siti u ovakvoj formi, oni su nepobedivi. Toliko talentovanih igrača u napadu”, istakao je trofejni štoper, pa potom nastavio:

“Arsenal je bio pritisnut i nije mogao da se izvuče. Kakva fantastična partija! I kako će to uticati na borbu za titulu u Premijer ligi? Sa psihološke strane, ovo je važno za oba tima Za Arsenal je negativno, ali za Mančester siti je danas važno da shvate da i dalje mogu da pobede. Ovo je snažna poruka – borba za titulu je zvanično počela”, poručio je Teri za “Metro”.

Bonus video:

0 Komentar

    Arsenal sa ovakvom igrom kao u finalu liga kupa nema sta da trazi u borbi za PL

    Dzon Teri je bivši igrač koji sada radi kao fudbalski analitičar, mnogo zna o fudbalu

    Dzon Teri je oduševljen Sitijem u finalu liga kupa, msm da veruje i da će osvojiti PL

Postavi odgovor