ROĐENI RATNIK Stefan Savić iznenadio izjavom u kom veku bi živeo!

Fudbaler Atletiko Madrida Stefan Savić rekao je da bi voleo da može da se vrati u doba Sparte s obzirom na to da mu prija njihov ratnički temperament.

Crnogorski fudbaler se u intervjuu za španske medije dotakao mnogih tema, a imao je zanimljivu opservaciju na nekadašnju državu.

– Voleo bih da bar jednu godinu živim u tom vremenu. Spartanci su bili ratnici, borci, nikada nisu odustajali. Takav sam i ja na terenu, nikad se ne predajem – počeo je razgovor bivši fudbaler Partizana.

GettyImages 1071885026
Stefan Savić u dresu Atletika protiv Barselone (Photo by Denis Doyle/Getty Images)

Savićev Atletiko igra u utorak protiv Liverpula, a Crnogorac je imao samo reči hvale za aktuelnog evropskog šampiona.

– Ako mogu da biram, ne bih voleo nijednog od njih trojice da vidim na terenu. Liverpul ima ubitačnu navalu, ali ne samo napad, već i oni koji su u srednjem redu, stalno nadiru – rekao je Savić.

„DUŠAN TADIĆ JE UVREDIO HETAFE!“ Šta su to Španci zamerili Srbinu?

Fudbaler koji se veoma mlad otisnuo u inostranstvo dotakao se i teme ratova na prostoru bivše Jugoslavije.

– Svi mi zajedno moramo da imamo dobre odnose, veze, jer smo komšije i ne smemo da gledamo ko odakle dolazi. U životu su najvažniji ljudi, ne zastave – rekao je defanzivac i dodao:

– Srbija je zemlja iz koje sam otišao u svet, iz Partizana sam se vinuo u elitu, moja majka je iz Srbije, imam rodbinu u Srbiji. Drago mi je što je taj proces prošao mirno. – rekao je on.

Atletiko ovog utorka počinje nokaut fazu Lige šampiona utakmicom protiv Liverpula u Madridu.

ATLETIKO – LIVERPUL Meridian kvote: Morata ili Salah, pitanje je sad?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Slobodan Tedić: Gvardiola mi je poželeo dobrodošlicu – Mančester Siti se NE ODBIJA!

Postavi odgovor