Na današnjoj sednici Disciplinske i Etičke komisije Fudbalskog saveza Srbije (FSS), kojom je predsedavao Ivan Nikolić, rešeno je nekoliko slučajeva koji su prethodnih dana zaokupljali pažnju sportske javnosti, saznaje Tanjug.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Zbog izdavanja saopštenja u kojima se komentarišu sudije i suđenje na utakmicama Superlige, Crvena zvezda, Partizan, Novi Pazar, Radnički Niša i Radnik kažnjeni su sa po 3.000.000 dinara.
Zbog dešavanja na 172. derbiju između Zvezde i Partizana (2:2), koji je odigran devetog marta na stadionu “Rajko Mitić”, pokrenuti su disciplinski postupci protiv oba kluba.
Na teret im se stavljaju prekomerna upotreba pirotehnike, lomljenje stolica i nasilno ponašanje dela navijača.
Piksi ostaje selektor i posle Evropskog prvenstva
BONUS VIDEO:



simeon
Sudije rade šta hoće a ako se pobuniš FSS te odere po džepu, e moja zemljo Srbijo
sava
Jel čuo FSS za slobodu govora i izražavanja mišljenja ili misli da treba svi da ćute i trpe nepravdu?
mateja
Kako seješ , tako zanješ.. Ovo nezadovoljstvo nije moglo da prodje nekaznjeno, previše je bilo prigovora sa svih strana ali da li je sve opravdano bas i nisam siguran