FSS ponovo kaznio Partizan: Crno-beli u ogromnom problemu

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije povećala je kaznu Partizanu zbog incidenata koje su navijači crno-belih pravili 11. aprila protiv Čukaričkog.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Partizan je zbog kazne već bez navijača ugostio Crvenu zvezdu, a sad će Humska biti zatvorena za publiku i za utakmicu protiv Novog Pazara, u 34. kolu Superlige.

Kazna se tu ne završava, jer Partizan neće smeti da ima organizovane navijače na naredna dva gostovanja, protiv TSC i Vojvodine, utakmicama koje direktno odlučuju da li će Partizan igrati u Evropi sledeće sezone.

Uz sve to, klub je kažnjen i novčano sa 700.000 dinara.

FSS je kaznio i Čukarički zbog iste utakmice, sa 300.000 dinara i utakmicom pred praznim tribinama.

BONUS VIDEO:

7 Komentara

    Nekako mi smeta što FSS najstrožije kažnjava Partizan

    Udrite po Partizanu sad kad je na dnu samo napred, očerupajte ga do koske, kad vas nije sram!

    Ovo su dodatne muke FK Partizana koji iovako ne zna kako da se izvuce!!!!Kazne,zabrane navijacima da prisustvuju utakmicama,bas teska situacija!!!

    Odakle ce Partizan da plati sve ovo…haha

    Tonu sve dublje crno-beli u fudbalu…

Postavi odgovor