PROBLEM ZA ARGENTINU Mesi suspendovan na tri meseca

Najbolji fudbaler Argentine Lionel Mesi neće moći da igra za reprezentaciju u naredna tri meseca, saopštio je KONMEBOL.

Kapiten “gaučosa” suspendovan je od strane Južnoameričke fudbalske federacije zbog komentara na Kopa Americi.

Ne moramo da budemo deo ove korupcije. Pokazali su manjak poštovanja prema nama tokom čitavog turnira.

Nažalost, korupcija i sudije nam ne dozvoljavaju da uživamo u fudbalu, uništili su sve – rekao je tada Mesi.

MERIDIAN SELEKTOR – SKRATI SPISAK Izaberi idealnih 12 i osvoji vredne nagrade

Argentina je učešće na Kopa Amerika završila kao treća, a u polufinalu je poražena od domaćina Brazila sa 2:0. Zvezda Barselone je u meču za treće mesto protvi Čilea u 37. minutu dobio crveni karton.

Tu se nije zaustavio Mesi, već je nastavio sa žučnim protestima na račun KONMEBOLA, i to nije prošlo nekažnjeno, bez obzira na to što je u pitanju jedan od najboljih fudbalera svih vremena.

On ima sedam dana da uloži žalbu, a po ovoj odluci Mesi će propustiti mečeve protiv Čilea, Meksika i Nemačke u septembru i oktobru.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Kako se košarkaši Srbije spremaju za Svetsko prvenstvo – Teodosić, Bjelica, Simonović, Lučić i Milutinov

Postavi odgovor