PRODUŽENA AGONIJA ŠALKEA Kostić asistent u pobedi Ajntrahta!

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su Šalke sa 2:1 na svom terenu u 32. kolu Bundeslige, a odličnu utakmicu odigrao je Filip Kostić.

Naš reprezentativac je bio asistent kod drugog gola svoje ekipe koji je postigao David Abraham.

Tim iz Frankfurta je zasluženo slavio, bio je bolji rival. Domaćin je do prednosti došao u 28. minutu preko Andrea Silve.

Prednost je duplirana u 50. minutu, dok je počasni pogodak za goste bio delo Vestona Mekenija.

Ekipa iz Gelzenkirhena je još jednom pokazala da je u očajnoj formi nakon nastavka Bundeslige. Ovo je izabranicima Davida Vagnera peti poraz iz sedam mečeva od kako se fudbal u Nemačkoj ponovo igra. U preostale dve utakmice Šalke je odigrao nerešeno.

Posle ove pobede Ajntraht se nalazi na devetom mestu sa 41 bodom, dok je Šalke 10. na tabeli i osvojio je 39 bodova.

BUNDESLIGA, 32. KOLO

UTORAK
Menhengladbah – Volfsburg 3:0 (2:0)
(Hofman 11, 30, Štindl 65)
Frajburg – Herta 2:1 (0:0)
(Grifo 61, Petersen 71 – Ibišević 66 pen)
Union Berlin – Paderborn 1:0 (1:0)
(Zolinski ag 27)
Verder – Bajern 0:1 (0:1)
(Levandovski 43)

SREDA
Ajntraht – Šalke 2:1 (1:0)
(Silva 23, Abraham 50 – Mekeni 59)
Augzburg – Hofenhajm 20.30
Leverkuzen – Keln 20.30
Dortmund – Majnc 20.30
Lajpcig – Fortuna Dizeldorf 20.30

NIŠTA NOVO Bajern osmi put zaredom šampion Nemačke!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbaler postigao prvi gol u 11 godina dugoj karijeri | ČUDO U NEMAČKOJ

23 Komentara

    Salke je nemacka verzija arsenala 🤣

    Tim iz Frankfurta je zasluženo slavio, bili su bolji

    Mogli su lagano jos neki da ima daju

    Naš reprezentativac Filip Kostić zaslužan je za asistenciju kod drugog gola. Bravo Filipe

    Salke je bas los od ovog nastavka posle pauze…ne mogu da povezu konce…steta 🙁

    Ajntrach bi ispao bez Kostica, ako cemo realno…Cak su i Salke, koji je jedan od najlosijih timova skoro, jedva pobedili…

    Andre Silva se obrukao pri rezultatu 2:1 za svoj tim, promasio je stopostotnu sansu, elem mogao je i Salke do boda, ali je Frankfurt u nekim trenucima imao i srece!

    I onda se prica da ce Kostic da ode iz kluba.. Nema od toga nista previse im znaci u klubu da bi ga pustili.

    Kostic nastavlja gde je stao samo,kakvu sezonu ima iza sebe!

    Kostić je rešio da se preporuči nekom jačem klubi i zato daje 200%sebe na terenu.

    Crni Salke,pa oni ne moze ni moju ekipu ispred zgrade da pobede!

    Sreca njihova pa su sakupili dosta bodova u prvom delu inace bi ispali lagano sada!

    Odlicno odigrana partija Kostica i veceras, nadam se da ce ubrzo otici i Ajntrahta u neki veci klub gde ce nastaviti sa odlicnim partijama

    Cena za Kostica posle ove utakmice skocila jos jedan milion, odlicnu utakmicu je odigrao

    Šalke godinama unazad ekipa ispod proseka.

    Sjajan je kostic,da vidimo u kom klubu nastavlja karijeru,zasluzuje bolji klub

    ko ponudi 35 milki imace Kostica bar su tako rekli 😀

    Idi Kosticu u neki bolji club

    Da li ce se ovaj schalke popraviti

    Zašto agonija? Pa neće sigurno ispasti iz lige…

    Kostić je previše dobar za ovu ekipu!

Postavi odgovor