BUNDESLIGA OBARA REKORD: S navijačima ili bez - biće najgledanija!

Bundesliga, takmičenje čiji su klubovi već počeli da ograničenim treninzima, uz eliminaciju svih bezbednosnih rizika – tračak nade.

Postoje najave da bi Bundesliga mogla da prva startuje od svih “Liga petice”, već narednog meseca.

Najverovatnije će to biti bez prisustva publike na tribinama, ali bez obzira na to, TV prenosi neće izostati.

Očekuje se da te utakmice budu najgledanije ikada na televiziji od kada se igra elitno nemačko takmičenje!

GettyImages 1207565996
(FOTO: Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images)

Pre svega, ljudi su željni kvalitetnog fudbala, a osim kvaliteta, Bundesliga bi do kraja sezone mogla da priušti i neverovatno uzbudljivu završnicu.

U slučaju da ste zaboravili, posle 25 odigranih kola Bajern vodi na tabeli sa 55 bodova, a Dortmund ima 51.

Za njima slede Lajpcig sa 50, Borusija Menhengladbah (49), Leverkuzen sa 47 bodova…

Dakle, devet kola pre kraja, čak pet prvoplasiranih ekipa nalaze se u razmaku od samo osam bodova – biće uzbudljivo!

Šalke, Volfsburg, Frajburg, Hofenhajm… Vodiće veliku borbu za mesto u Ligi Evrope.

Zanimljivo će biti i u okršajima za opstanak, gde su najugroženiji Majnc, Fortuna, Verder i Paderborn.

GRUJIĆ O POVRATKU TRENINZIMA: Nema kontakta, nema tuširanja…

Zdravko Kuzmanović: Radomir Antić je bio veliki gospodin! Ako Zvezda pozove… Serija A je ludilo!

83 Komentara

    Trenutno su najatraktivnija liga i moja omiljena za igranje I2+

    Mogu svi da pricaju sta hoce i da dizu Engleze u nebo, ali najbolja i najkvalitetnija liga.

    Samo da Sport klub uzme da ih prenosi, posto Englezi kakvi su, nece poceti do Nove godine

    Posle ovolike pauze bez fudbala i logicno je da ce biti najgledanija….

    Ne mogu da docekam. Dani bez fudbala i euforije ispred tv-a su mnooogo dosadni

    Kako da ne bude najgledanija, bice skoro dva meseca bez fudbala, a pri tom cemo imati i neizvesnost do kraja

    Da krene lopta da se okrece i kvote da se ganjaju, moze neki bonus, nesto za pocetak da se dlanovi protrljaju? ?

    Dao bog da pocnu za dve nedelje. A Nemacka liga je po meni iovako najkvalitetnija. Prvi put posle 5 godina ne zna se sampion pre samog kraja. Igraju lep i atraktivan fudbal, za razliku od Spanaca i Fracuza. Italijane necu ni da spominjem, Skoti su zanimljiviji!

    Ne znam bas da je najkvalitetnija,ali je trenutno najneizvesnija.Italijane vec odavno ne gledam kad se na pocetku sezone zna ko je prvak

    Jedva cekamo da gledamo najbolju ligu

    Jedva cekam!!!!

    i jaaaaaa

    Neka krene makar nešto,da možemo tiket da sastavimo kako treba

    Nek zapocnu Nemci, dosta izolacije ?

    Samo nek pocne da se igra, gledacemo na tv

    Aj bas da vidimo. Cisto sumnjam da ce od Premier lige biti gledanija.

    Opa moze, nek pocne vise nesto ? a i ostali ce za njima, nemci drze lekciju

    Salke do pobede!

    Dortmund ?

    da li je ova vest uopšte tačna, ako jeste biće super pratiti bar nešto.

    Ja se još u nemce nadam da nas spasu fudbalskog posta i krenu !

    Ma to su navijaci das i da piju i sve im omogućis i oni vrate na najbolji način, da je ovako kod nas možda bi i fudbal bio bolji, ali to je narod

    Bez obzira sto jedva cekam pocetak…mislim da nije najpametnija odluka da startuju iduceg meseca

    Nisam obozavaoc bundes lige ali je solidna, bitno je da ima sta da se prati

    Nema sanse da startuju sledeceg meseca…ma ovo je prava glupost od izjave.

    Bilo bi sjajno da sto pre pocne, da konacno mozemo da gledamo nesto interesantno, a ne belorusku ligu

    Konacno kvalitetno provedeno vreme uz gledanje tv-a.

    Naravno da ce Nemci prvi poceti, njima ne moze niko nista, visa sila su u odnosu na sve drzave

    Moja omiljena liga, konacno cu gledati fudbal

    Englezi su bolji, ali nema veze, bar da gledamo fudbal!

    Ko igra zanimljivije od bundeslige ? obozavam ih, jedva cekam da pocnu

    Ma Nemci legende, boli ih uvo za sve

    Nisam ljubitelj bundeslige, ali u ovim danima izolacije moze bilo sta.

    Samo dok se igra nesto, izludecu vise 😀

    Ako nista drugo bar ce biti njagledanije bundesliga ??

    Bundes liga je mozda i gledanija cak i od engleske

    Sreca pa nece imati publike jer nikad se ne zna sa ovom koronom

    Ovde se pobednik zna ali nema veze, dajte bar nesto da gledamo ???

    Samo neka pocnu, nebitno da li je sa publikom ili ne.

    U ovom trenutku moze sve ali ja sam uvek vise za engleze. ?

    U ovakvim danima definitivno ce biti najgledanija bundesliga

    Sjajna vest. Jedva cekam nastavak.

    Najbolja liga na svetu !

    Konacno neka dobra vest, idemooo 😀

    Sta moze da bude zanimljivo tu za gledanje kad se zna ko.je prvi.

    Bravo za Bundes ligu, sigurno jedna od najujednacenijih liga i najzanimljivijih, jedva cekam da pocne!!!

    Ljubi bata svabe u oko zeleno…napokon neki singl, prelaz…

    Očekuje se uzbudljiva završnica, Dortmund ili Lajpcig da konačno skinu sa trona Bayern

    I jesu najbolji za gledanje, milina kad svi igraju za gol više

    Да нисам погледао белоруску лигу не бих видео лошију лигу од наше никада

    Konacno bar neki fudbal. Bar cemo imati na cega da se kladimo ?

    Sa ili bez gledalaca naravno da ce biti najgledanija liga ??

    Idemo Bundesliga! Najbolja liga na svetu

    Može da se gleda i od kuće fudbal, bitno je da se igra tj da krene lopta da se okrece

    samo da se zavrsi obo pa da uzivamo u ovim utakmicama bundeslige .

    Najbolja liga zato i jeste najgledanija.

    Sto pre počne vise ćemo uživati u utakmicama !!!

    pitanje koliko je pametno da se igra tako brzo ali valjda ce malo razmisliti a ne samo juriti pare i prenose pa makar i bili najgledaniji. A i nije neka konkurencija

    Bundes liga je najbolja liga na svetu.Jedva cekam da se nastavi.

Postavi odgovor