Trener Partizana Savo Milošević nije imao dilemu na odgovor koji fudbaler ga je najviše razočarao kada je reč o ostvarenom potencijalu.
Milošević je gostujući na Pinku istakao da nekadašnja desetka crno-belih nije pružila ni desetinu mogućnosti.
Ćirić je 1997. iz Partizana prešao u Barselonu nakon pet godina u Partizanu, ali u katalonskom gigantu za tri sezone (jedna na pozajmici) nije postigao ni gol.
-Nije me razočarao kao čovek, već što je pružio samo deset odsto od onoga što je mogao. Imao je potencijal da bude u deset najboljih na svetu. Ćira je specifična ličnost, njemu je bio potreban trener koji će da ga razumeti kao igrača i kao čoveka – naveo je Milošević dodajući:
-On je iz Partizana otišao pravo u Barselonu, to je danas nezamislivo. I dalje je jedini Srbin u Barseloni. Kod Luja van Gala je uspeo da se izbori za mesto među 11, kasnije se promenio trener i onda su počeli problemi.
Za bivšeg golgetera nema dileme da je Dragan Stojković Piksi najbolji srpski fudbaler.
-Njih trojica – Mijat, Piksi i Dejo su igrači koji su okrenuli igricu. Nivo iznad svih i svi su bili posebni na svoj način. S Mijatom sam bio i cimer, ali znam da se neće ljutiti, pa Piksi – rekao je Milošević.
JOVIĆU, REAL ZNA DA BUDE OKRUTAN Ognjenović poslao savet Luki!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2004, Grci prvaci Evrope | Fudbalski Kutak iz Karantina EP08
SUMRAK FUDBALA FIFA neće dodeliti nagradu za najboljeg igrača 2020!



Tasa
Kiksevi se desavaju
Putnik
Aufff kad Grobar kaze PIKSI najbolji meni vece srece nema!
Marko rema
najgore kad iz malog kluba odes u veliki i mislis da mozes sve, a u stvari ne mozes nista
LEMI
Ne proziva nikog al lepo je rekao
DuLE
Nije to bio materijal za Barsu. Glava je čudo, vidi Noleta.
Teo13
Pa nije ni prvi ni poslednji koji je tako prosao u velikom klubu
Gvozdjen
Glodarsks legende?.
Orfanela
E pa nije isto biti dobar u Partizanu i igrati u Barseloni .. Da zna igrao bi dobro i tamo ali nista od njega.
BB
Kad Savo kaze tu greske nema
Garinca
Ciric je bio majstor, sano mu je trebala podrska u Barseloni i napravio bi cudo.
Totti
Mijat, Piksi i Dejo stvarno su presli igricu… A, sto se tice Cire, jeste steta kada se ne sklope kockice.
Filip
Savo je sve lepo objasnio.
Nije dovoljno ulozio sebe u svojoj karijeri, a mogao je biti zvezda
Darko
Nije ulozio sebe u najboljem izdanju, a imao je previse kvaliteta da uspe.
Vanja
Lepo je rekao. Mogao ja da napravi karijeru za koju bi se pricalo.
Milica
Tako je. Imao je previse talenata, a nije ga iskoristio kako valja
Scar
Ih kao da je jedini koga je pojeo veliki tim.
Miksi
Slažem se
Korleone
Pa to su najveći prelazni promasaji
ferari
Savo je iskren kao i uvek. U pravu je za Cirica i za sve sto je rekao za ostale igrace. Bio je izvanredan na lopti, trebalo je da napravi znatno bolju karijeru, ali nije mala stvar igrati za Barcu
Anđa
Slažem se s njim!
Tandaramandara666
Apsolutno se slazem…
velja
U pravu je,n ije iskoristio svoj talenat uopste
Bobi30
Slazem se totalno
Nemanja
Objasnio je i zasto
DelijaMomak
Mnogo ima potencijala i potencijalnih talenata,ali samo oni pravi uspeju da skinu to potencijalno i postanu zvezde.
crno bela ovca
Oba igrača su bili dobri
pfc
Ne pamtim ga, ali ako kaže Savo to , onda verovatno
Misko
Nije lako igrati u Barsi,veliki je to pritisak…
Milutin
U pravu je Savo,Cira je trebao vise da se bori u Barsi,bio je veliki potencijal
Manki
Nazalost je samo potencijal bio
Vale13
Ćirić se zeznuo sto je iz malog partizana presao u veliku Barsu odmah pa ga je konkurencija tamo pojela za dorucak…
Zoran
Ne znam sto se toliko pogube neki igraci kad odu u neki veci klub! Treba da nastave da igraju kao sto su igrali,zbog te igre su i dovedeni u taj klub
Vojin
Slazem se,ali ima dosta u tome kako se uklope,ko je trener,kakvi su saigraci..
Mario
Ne mogu da se setim Cirica, ali verujem Savi, ako on tako kaze onda je to stvarno tako.
Aco
Steta
Djela
Steta za njega bas
Katarina
U pravu je Savo.. Piksi je najveći majstor fudbala ikada na Balkanu
Dusan
Velika steta za njega imao je veliki potencijal
Leopold
Jednostavno nije se snasao u timu a imao je veliki potencijal
Sladjan. I
Naravno da ce da kaze. I ja bih rekao svasta nema sta.
Dalibor
Jednostavno nije se snasao a bio je veliki potencijal, steta za njega.
Suki
Pa neće niko da mozga na koju si nogu ustao
Stefan N.
Ciric je stvarno bii fudbaler na visokom nivou, steta sto nije napravio bolju karijeru.
Simke
Pa valjda se igrači prilagodjavaju treneru a ne on njima
Vuk89
Sasvim iskren Savo, bas tako, Ciric se jednostavno nije snasao u Barsi. Prevelik je to zalogaj ipak bio za njega, nije uspeo da se pokaze i da svoj maximum.
Andrej
Savo nema problema da kaze da je trener Crvene zvezde Deki premotao igricu ??
Dzoni NS
Tacno bio je dobar potencijal, steta sto nije uspeo da da sve od sebe i da bude bolji, a mogao je dosta.
IvanPo
Savo iskren do srži ?? Odlican trener
Piksi
Nisam znao da klinac iz Partizana potpisao za Barselonu. Svaka cast ??
Sanja90
Barsa je u tom trenutku bio prevelik zalogaj za njega
Milena86
Nije on jedini fudbaler koji se jednostavno ne uklopi u tim.Mnogi dobri igraci,promene tim i postanu najvece razocarenje.
pavle
Ciric je bio strasan tehnicar,stvarno steta sto nije ostavio dublji trag u evropi,a imao je potencijala za to
Filip
Imao je potencijal,i na pocetku je izgledalo da ce se snaci u Barsi ali promenom trenera nije uspeo da se izbori za mesto u timu
jakov
to je greska sto je odma otisao u Barsu,trebalo je prvo neki manji klub pa onda u Barsu,samo su ga pojele azdaje nazalost
Boban
Odlicna je emisija bila sinoc cak je I Piksi izabran za najboljeg igraca od strane Milosevica
Anonymous
Ispricao je Savo svasta
Aleksa
U Partizanu i Zvezdi ima stotine jako talentovanih mladih igraca ali vecina njih ne radi sa odgovarajucim trenerima i zalete se i predju u neki jak klub gde se i ne snadju
Nebojsa
Svi polete odmah za novcem i to je sustina, niko nece da ostane da sazri pa da onda napravi iskorak u karijeri ali sta da se radi, takva je realnost danas.
Nina
Iz malog kluba otisao u najveci. Nije mogao covek da se opusti.
Baki
Ne znam da li ce neko da ponovi njihove uspehe. Bili su fantasticni.
Mosa
Pikimsi caribnjak sa loptom. A u pravu je za Cirica, mogao je mnogo vise.
Mića3
Mijat, Piksi i Dejo su realno naši najbolji fudbaleri.
Zorica
Ćirić je definitivno podbacio u Barseloni,ne mislim da je samo bio problem u treneru.
Bojan
Nije bio zreo za takav klub, cuj ovo da je trener kriv. Sve je bilo do njega i njegove glave.
Milos
Pa ne znam u cemu je bio problem ali se nije pokazao
Boro
Steta za njega, prvo nije bio sazreo za taj transfer!
Mare10
Ćiriću je bio potreban trener koji će ga razumeti kao igrača i kao čoveka … koliko ja znam uglavnom se igrači prilagodjavaju kako treneru,tako i ekipi…osim ako si Mesi ili CR7…
Nemanja
Tacno tako, svaka ti Njegoseva brt
Nikola96
Pa zar nema istine u tome da trener dobro treba da poznaje svoj tim i svakog igraca ponaosob kako bi znao da “pridje” svakome i izvuce maksimum iz njega?
Bogi
Treba ali u odredjenoj meri,pa nema samo njega u ekipi pa da hoda na prstima oko njega i gleda na koju je nogu ustao…U prof fudbalu nema trener mnogo vremena da se bavi psihom igrača,dobijes priliku,ako je ti ne iskoristis,ima ko ce…
Janbo
Imao je top u nogama!
Admirson
Rasprivo se Savo opasno 🙂