MILOŠEVIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU: Ćirić me je najviše razočarao!

Trener Partizana Savo Milošević nije imao dilemu na odgovor koji fudbaler ga je najviše razočarao kada je reč o ostvarenom potencijalu.

Milošević je gostujući na Pinku istakao da nekadašnja desetka crno-belih nije pružila ni desetinu mogućnosti.

Ćirić je 1997. iz Partizana prešao u Barselonu nakon pet godina u Partizanu, ali u katalonskom gigantu za tri sezone (jedna na pozajmici) nije postigao ni gol.

-Nije me razočarao kao čovek, već što je pružio samo deset odsto od onoga što je mogao. Imao je potencijal da bude u deset najboljih na svetu. Ćira je specifična ličnost, njemu je bio potreban trener koji će da ga razumeti kao igrača i kao čoveka – naveo je Milošević dodajući:

-On je iz Partizana otišao pravo u Barselonu, to je danas nezamislivo. I dalje je jedini Srbin u Barseloni. Kod Luja van Gala je uspeo da se izbori za mesto među 11, kasnije se promenio trener i onda su počeli problemi.

Za bivšeg golgetera nema dileme da je Dragan Stojković Piksi najbolji srpski fudbaler.

-Njih trojica – Mijat, Piksi i Dejo su igrači koji su okrenuli igricu. Nivo iznad svih i svi su bili posebni na svoj način. S Mijatom sam bio i cimer, ali znam da se neće ljutiti, pa Piksi – rekao je Milošević.

JOVIĆU, REAL ZNA DA BUDE OKRUTAN Ognjenović poslao savet Luki!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2004, Grci prvaci Evrope | Fudbalski Kutak iz Karantina EP08

SUMRAK FUDBALA FIFA neće dodeliti nagradu za najboljeg igrača 2020!

72 Komentara

    najgore kad iz malog kluba odes u veliki i mislis da mozes sve, a u stvari ne mozes nista

    Nije to bio materijal za Barsu. Glava je čudo, vidi Noleta.

    Pa nije ni prvi ni poslednji koji je tako prosao u velikom klubu

    E pa nije isto biti dobar u Partizanu i igrati u Barseloni .. Da zna igrao bi dobro i tamo ali nista od njega.

    Ciric je bio majstor, sano mu je trebala podrska u Barseloni i napravio bi cudo.

    Mijat, Piksi i Dejo stvarno su presli igricu… A, sto se tice Cire, jeste steta kada se ne sklope kockice.

    Savo je sve lepo objasnio.
    Nije dovoljno ulozio sebe u svojoj karijeri, a mogao je biti zvezda

    Nije ulozio sebe u najboljem izdanju, a imao je previse kvaliteta da uspe.

    Lepo je rekao. Mogao ja da napravi karijeru za koju bi se pricalo.

    Tako je. Imao je previse talenata, a nije ga iskoristio kako valja

    Ih kao da je jedini koga je pojeo veliki tim.

    Pa to su najveći prelazni promasaji

    Savo je iskren kao i uvek. U pravu je za Cirica i za sve sto je rekao za ostale igrace. Bio je izvanredan na lopti, trebalo je da napravi znatno bolju karijeru, ali nije mala stvar igrati za Barcu

    U pravu je,n ije iskoristio svoj talenat uopste

    Mnogo ima potencijala i potencijalnih talenata,ali samo oni pravi uspeju da skinu to potencijalno i postanu zvezde.

    Ne pamtim ga, ali ako kaže Savo to , onda verovatno

    Nije lako igrati u Barsi,veliki je to pritisak…

    U pravu je Savo,Cira je trebao vise da se bori u Barsi,bio je veliki potencijal

    Nazalost je samo potencijal bio

    Ćirić se zeznuo sto je iz malog partizana presao u veliku Barsu odmah pa ga je konkurencija tamo pojela za dorucak…

    Ne znam sto se toliko pogube neki igraci kad odu u neki veci klub! Treba da nastave da igraju kao sto su igrali,zbog te igre su i dovedeni u taj klub

    Slazem se,ali ima dosta u tome kako se uklope,ko je trener,kakvi su saigraci..

    Ne mogu da se setim Cirica, ali verujem Savi, ako on tako kaze onda je to stvarno tako.

    U pravu je Savo.. Piksi je najveći majstor fudbala ikada na Balkanu

    Naravno da ce da kaze. I ja bih rekao svasta nema sta.

    Jednostavno nije se snasao a bio je veliki potencijal, steta za njega.

    Pa neće niko da mozga na koju si nogu ustao

    Ciric je stvarno bii fudbaler na visokom nivou, steta sto nije napravio bolju karijeru.

    Pa valjda se igrači prilagodjavaju treneru a ne on njima

    Sasvim iskren Savo, bas tako, Ciric se jednostavno nije snasao u Barsi. Prevelik je to zalogaj ipak bio za njega, nije uspeo da se pokaze i da svoj maximum.

    Savo nema problema da kaze da je trener Crvene zvezde Deki premotao igricu ??

    Tacno bio je dobar potencijal, steta sto nije uspeo da da sve od sebe i da bude bolji, a mogao je dosta.

    Savo iskren do srži ?? Odlican trener

    Nisam znao da klinac iz Partizana potpisao za Barselonu. Svaka cast ??

    Barsa je u tom trenutku bio prevelik zalogaj za njega

    Nije on jedini fudbaler koji se jednostavno ne uklopi u tim.Mnogi dobri igraci,promene tim i postanu najvece razocarenje.

    Ciric je bio strasan tehnicar,stvarno steta sto nije ostavio dublji trag u evropi,a imao je potencijala za to

    Imao je potencijal,i na pocetku je izgledalo da ce se snaci u Barsi ali promenom trenera nije uspeo da se izbori za mesto u timu

    to je greska sto je odma otisao u Barsu,trebalo je prvo neki manji klub pa onda u Barsu,samo su ga pojele azdaje nazalost

    Odlicna je emisija bila sinoc cak je I Piksi izabran za najboljeg igraca od strane Milosevica

    U Partizanu i Zvezdi ima stotine jako talentovanih mladih igraca ali vecina njih ne radi sa odgovarajucim trenerima i zalete se i predju u neki jak klub gde se i ne snadju

    Svi polete odmah za novcem i to je sustina, niko nece da ostane da sazri pa da onda napravi iskorak u karijeri ali sta da se radi, takva je realnost danas.

    Iz malog kluba otisao u najveci. Nije mogao covek da se opusti.

    Ne znam da li ce neko da ponovi njihove uspehe. Bili su fantasticni.

    Pikimsi caribnjak sa loptom. A u pravu je za Cirica, mogao je mnogo vise.

    Mijat, Piksi i Dejo su realno naši najbolji fudbaleri.

    Ćirić je definitivno podbacio u Barseloni,ne mislim da je samo bio problem u treneru.

    Nije bio zreo za takav klub, cuj ovo da je trener kriv. Sve je bilo do njega i njegove glave.

    Pa ne znam u cemu je bio problem ali se nije pokazao

    Steta za njega, prvo nije bio sazreo za taj transfer!

    Ćiriću je bio potreban trener koji će ga razumeti kao igrača i kao čoveka … koliko ja znam uglavnom se igrači prilagodjavaju kako treneru,tako i ekipi…osim ako si Mesi ili CR7…

    Tacno tako, svaka ti Njegoseva brt

    Pa zar nema istine u tome da trener dobro treba da poznaje svoj tim i svakog igraca ponaosob kako bi znao da “pridje” svakome i izvuce maksimum iz njega?

    Treba ali u odredjenoj meri,pa nema samo njega u ekipi pa da hoda na prstima oko njega i gleda na koju je nogu ustao…U prof fudbalu nema trener mnogo vremena da se bavi psihom igrača,dobijes priliku,ako je ti ne iskoristis,ima ko ce…

Postavi odgovor