MITRO'S ON FIRE! Tri gola srpskog kralja strelaca, tri boda Fulama!

Fulam je pobedio u Čempionšipu nakon dve utakmice posta, sa 3:2 ispraćen je Luton, a trostruki strelac za domaće bio je naš Aleksandar Mitrović!

Već u 16. minutu “načeo” je popularni Mitar goste, nakon asistencije Portugalca Kavaleira.

Nedugo nakon početka drugog dela igre, ponovo je drugi strelac u istoriji naše reprezentacije, zatresao mrežu.

Ovaj put Bobi Rid asistirao mu je Bobi Rid.

Vratili su se igrači Lutona u život preko Dena Potsa, ali nada za izjedačenje nije dugo potrajala.

Sjajni Mitrović je svojim trećim golom, a 11. ove sezone u Čempionšipu, pogurao svoj tim do pobede.

Kazenga Lua-Lua u trećem minutu nadoknade postavio je konačnih 3:2.

Posle remija i poraza, ovim trijumfom “kolibari” su se vratili u borbu za Premijer ligu.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

KUP SRBIJE Favoriti „po planu“, penali presudili u Lučanima

OBAVEZNO POGLEDAJTE FUDBALSKI KUTAK E02 | Totenhem – Crvena Zvezda, Borota tipuje: Prvi korner u drugom poluvremenu…