ČELIČNI MITROVIĆ Novi gol Srbina, ne mogu da ga sačuvaju ni petorica!

Fulam je ostvario treću pobedu u nizu, ovaj put savladan je Derbi Kaunti sa 3:0, a Aleksandar Mitrović postigao je novi gol u Čempionšipu.

Mitrogol ne namerava da stane – nemilosrdno trese mreže i vodi svoj klub ka eliti!

Susret 18. kola na “Krejven kotidžu” otvorio je Bobi Rid, koji je u sedmom minutu doveo domaće u vođstvo.

Jamajčaninu je za prvi gol ove sezone asistirao Abubakar Kamara.

Nije Fulam nijednog trenutka prepuštao inicijativu gostima, pa se u završnici poluvremena, u 40. minutu, ofanziva isplatila.

Centrirao je Ivan Kavaleiro iz kornera, a Mitrović skočio više od svih čuvara, a bilo ih je nekoliko bogami i – zatresao mrežu!

Bio je to 13. gol našeg napadača u Čempionšipu ove sezone – sjajno!

Jedan komentar navijača Fulama dovoljno govori o formi Srbina:

“Derbi je poslao sve igrače da zaustave Mitra… Misija im nije uspela!”

Drugo poluvreme proteklo je u dominaciji “kotidžersa” (ili “kolibara”, kako ko više voli), koji su u minut pre kraja potvrdili pobedu.

Strelac je bio Tom Kerni, a posle gola Mitrović je asistirao saigraču!

Ovom pobedom Fulam se probio u vrh tabele i polako potvrđuje ambicije o povratku u Premijer ligu.

POBEDIO BOLEST, A SAD NA FUDBAL Ole pruža šansu mladom heroju!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Liga šampiona: Crvena zvezda – Bajern, sastavi, atmosfera oko stadiona „Rajko Mitić“