U revanšu polufinala Lige šampiona, Real je nakon 1:0 u Madridu, na današnji dan 2014. godine pregazio Bajern u Minhenu sa 4:0.
Dvostruki strelci za “kraljeviće” bili su Serhio Ramos i Kristijano Ronaldo, koji su utišali Alijanc arenu.
Kasnije su fudbaleri Reala u finalu savladali gradskog rivala Atletiko sa 4:1.
Bila je to prva od četiri titule prvaka Evrope za tim iz Madrida u narednih pet godina.



Fića
Stvarno su ih oduvali,nikada losiji Bayern nisam gledao,nego tada.
Boban
Ma obojica legende, tu nema dalje rasprave?
Tzki
Veoma lepo setiti se sta se dogodilo na današnji dan pre par godina
Nikola96
Al je Real gazio, golovi samo pljuste. Uigrana, mocna ekipa.
Kalabic
Ja sam veliki postovalac Bayerna tako da ovaj poraz pamtim u veoma losem secanju.
igorconga
Bukvalno su ih pocistili sa terena,veci posed lopte je imao u toj utakmici Bayern,ali niti jednu ozbiljniju priliku nisu stvorili protiv Reala,iskusni strateg Madridjana Karlo Anceloti je svesno prepustio kontrolu na sredini terena Bayernu,koji su se besumicno dodavali,kruzili su oko sesnaesterca Reala,a onda sok,savrsen prekid,na pravom mestu Ramos,i vrlo brzo 0:2 oba gola postize Ramos,posle toga jos 2 pogodaka C.Ronalda,za velikih 0:4 na Alienz Areni,doduse jos su Bavarci i dobro prosli,secam se da je na poluvremenu,dok je bilo 0:3 Pep ubacio Havi Martineza umesto napadaca da bi pojacao vezni red,i pokusao da se zatvori da ne bi doziveo pravu katastrofu.
Ronaldo
Sećam se kao juče da je bilo!!! HALA MADRID!!! ⚪⚪⚪⚪❤️❤️❤️❤️
Ruki
Kakva je ovo bila utakmica, uh
DuLE
Ovo je moćni Real, takav je periodično svakih 3, 4 godine…Kakvi su ovo igraći. Odlično je što smo ih gledali.
Aleksandar
Imao je real tad bas mocan tim, lagano su uzeli ligu sampiona!
Nemanja
Koliko su tada jaki bili ,gazili sve pred sobom ,a sada se muče sa poslednjim ba tabeli …
Zoki
Kako su gazili te sezone. Počevši od te sezone, sve su im se kockice složile. Zidan je uradio nešto što verujem da će teško neko da nadmaši. Stvarno su bili premocni tad.
Chupka
Odrao ih je. CR7 !!!!
Chupka
Kakva je ovo utakmica bilaa zlo !
Cole
Pa jedno od najboljih izdanja verovatno najjaceg tima ikada.
Milica
Odlicna utakmica
PAJA
Ne volim Ronalda, ali od kada je otisao iz Reala nije vise to taj klub
Petar
kakva vest.. aj nemojte me zajebavati.. kao da je to nesto bitno..
Dalibor
Jos jednom je Ronaldo na toj utakmici dokazao da je vrhunski igrac, odlicno je igrao.
nikola
no Roki no parti,nema nista bez Ronalda,moze da prica ko sta hoce,covek je ubica
pavle
tada su bili neprikosnoveni,to Bajern nije doziveo dosta dugo dugo,ko god da je bio protivnik,Real bi se prosetao
Andrijana
Ali prvi gol Ronalda… asistent je uradio sav posao! On je samo sutnuo ka golu.
Petar
Koliko golova se tako postiže, nego komentarises zato što je Ronaldo
zizi
baci loptu da se igramo
Simo
Real da nema ovog Ramosa pola od ovog ne bi osvojio
Djole pub
Ramosa? Zezas se zar ne?
Vuk89
Odican treci gol Ronalda
Cr7
A ko bi drugi rešio tekmu ??
Vukan
Mogli bi opet ovako nesto
Peđa
Kakav jee too utakmica bilaaa.
Slavisa93
Odlican je to fudbal bio? Ramos i Ronaldo su mnogo dobar tandem?
Totti
Kakva je to utakmica bila… Jos uvek se igrao lep fudbal!
Jovan
Kakav je Real nekad bio
Kosta48
Zaista su bili mocni,svi u extra formi,ne secam se kad je neko ovako nadigrao Bayern na njegovom terenu
Baća
Najmocniji suntad bili ,posle baš nošta na guz
MARKO
Veliki Ronaldo
Petar
Bilo nekad
Nemanja
Tadanji real kad je gazio sve
Miroslav
Tad je Cr zadnji put dao gol iz slobodnog ?
Fica
Tada se kidalo, ali svakako dva vrhunska igraca
Mario
Kakav potop Bayerna, odlican mec za grande Real. Voleo bih da opet budu ovako mocni. ?
Kaligula
Kako su gazili tada, protutnjali su minhenom a bayern mnogo jak!
Fica
Bice!!
Aleksa 22
Odlicna ekipa Reala je tada bila, iako oni pokusavaju da sastave sad jos jednu takvu ekipu tesko da ce uspeti. Konkretno sto se tice te utakmice imao sam utisak da Real je mogao jos jednu utakmicu da odigra
Vlada88
Sjajna utakmica je to bila, Ronaldo i Ramos fantasticni.
Miroslav
Tad su jos bili tim
Orfanela
Vreme kada Ronaldo nije bio toliko zeljan da samo on da gol ,nego je znao i za saigrace.
Milena86
Steta sto je posle postao sebican i pun sebe,ovde su bas bili ekipa vrh.
Djole pub
Nije tu samo sebicnost, imao je odlicnog Benzemu koji mu je namestao lopte, bili su pravi tandem….stara uigrana.masina
Kiki
Kako je tad Real igrao vrhunski,kidali sve redom
zeljko1
Mislim da im se malo posrecilo pa nije Bajern ekipa za gazenje
Luka 22
Nije bila ni Barcelona kad je igrala sa Liverpulom, pa je Liverpul zgazio
Gemo
Zgazio je Real kao mrava
Stefan
Voleli ne voleli i Ramosa i Ronalda svaka im cast..Ramos stoper a toliko golova se nadavao i to vaznih..
Mika324
Kakve su to utakmice bile, vrhunske
BokiAr
Kad se setim koliko mi je posle bilo zao sto je atletiko izgubio finale…
NK12
Ha ha, i meni isto. Nisam mogao da prezalim
Kosta
kako se ne bi se ali, bilo je vrhunski
Milos
Dva vrhunska igraca
Marija S
Iz pobede u pobedu. Sjajne utakmice i vise nego odlicni rezultati su ostvareni.
Mare86
e to je bila ekipa ,odlicno se secam kako su odrali atletiko
Toza
Kakva je to utakmica bila!
Srdjan95
U pravom smislu su “pregazili” Bajern
Mihail03
Kakvi su ovo golovi bili!Svaka im cast
DanijelaDanijela
Vise mi se ovaj Ronaldo penje na zivce…
Zeg an
Mogu misliti zurke posle utakmice…
Zex
e kakva ekipa! ali i Bajern jak bio…ne bi ga svako mogao dobiti sa 4:0
Maxa
Ne znam ko mi je antipatičniji od njih dvojice. Ronaldo je koliko toliko čovek, ovog Ramosa samo pljunuti.
Dostana
Ali su bili dobitna kombinacija!
Vuk001
mozda su ti antipaticni ali niko ne moze da uspori njihov trud i ogroman uspeh
Marko 22
Mora da si navijac Barse pa tako pricas navijacki, a ne cinjenicno. Njih dvojica su majstori svog zanata Ramos je u odbrani bedem koji stize da pomogne napadu, a o Kristijanu nema sta da se prica vide se rezultati njegovi