NA DANAŠNJI DAN Ronaldo i Ramos za "žurku" Reala i 4:0 u Minhenu

U revanšu polufinala Lige šampiona, Real je nakon 1:0 u Madridu, na današnji dan 2014. godine pregazio Bajern u Minhenu sa 4:0.

Dvostruki strelci za “kraljeviće” bili su Serhio Ramos i Kristijano Ronaldo, koji su utišali Alijanc arenu.
https://twitter.com/FutbolBible/status/1255451765920526336

Kasnije su fudbaleri Reala u finalu savladali gradskog rivala Atletiko sa 4:1.

Bila je to prva od četiri titule prvaka Evrope za tim iz Madrida u narednih pet godina.

MODRIĆ PORUČUJE: Vidi se svetlo na kraju tunela

OBAVEZNO POGLEDAJTE Danijel Aleksić: Uživam u Turskoj! Kakvi su Robinjo, Škrtel, Demba i Višća? O Zvezdi, Đenovi i Arabiji

71 Komentara

    Stvarno su ih oduvali,nikada losiji Bayern nisam gledao,nego tada.

    Ma obojica legende, tu nema dalje rasprave?

    Veoma lepo setiti se sta se dogodilo na današnji dan pre par godina

    Al je Real gazio, golovi samo pljuste. Uigrana, mocna ekipa.

    Ja sam veliki postovalac Bayerna tako da ovaj poraz pamtim u veoma losem secanju.

    Bukvalno su ih pocistili sa terena,veci posed lopte je imao u toj utakmici Bayern,ali niti jednu ozbiljniju priliku nisu stvorili protiv Reala,iskusni strateg Madridjana Karlo Anceloti je svesno prepustio kontrolu na sredini terena Bayernu,koji su se besumicno dodavali,kruzili su oko sesnaesterca Reala,a onda sok,savrsen prekid,na pravom mestu Ramos,i vrlo brzo 0:2 oba gola postize Ramos,posle toga jos 2 pogodaka C.Ronalda,za velikih 0:4 na Alienz Areni,doduse jos su Bavarci i dobro prosli,secam se da je na poluvremenu,dok je bilo 0:3 Pep ubacio Havi Martineza umesto napadaca da bi pojacao vezni red,i pokusao da se zatvori da ne bi doziveo pravu katastrofu.

    Sećam se kao juče da je bilo!!! HALA MADRID!!! ⚪⚪⚪⚪❤️❤️❤️❤️

    Ovo je moćni Real, takav je periodično svakih 3, 4 godine…Kakvi su ovo igraći. Odlično je što smo ih gledali.

    Imao je real tad bas mocan tim, lagano su uzeli ligu sampiona!

    Koliko su tada jaki bili ,gazili sve pred sobom ,a sada se muče sa poslednjim ba tabeli …

    Kako su gazili te sezone. Počevši od te sezone, sve su im se kockice složile. Zidan je uradio nešto što verujem da će teško neko da nadmaši. Stvarno su bili premocni tad.

    Pa jedno od najboljih izdanja verovatno najjaceg tima ikada.

    Ne volim Ronalda, ali od kada je otisao iz Reala nije vise to taj klub

    kakva vest.. aj nemojte me zajebavati.. kao da je to nesto bitno..

    Jos jednom je Ronaldo na toj utakmici dokazao da je vrhunski igrac, odlicno je igrao.

    no Roki no parti,nema nista bez Ronalda,moze da prica ko sta hoce,covek je ubica

    tada su bili neprikosnoveni,to Bajern nije doziveo dosta dugo dugo,ko god da je bio protivnik,Real bi se prosetao

    Ali prvi gol Ronalda… asistent je uradio sav posao! On je samo sutnuo ka golu.

    Koliko golova se tako postiže, nego komentarises zato što je Ronaldo

    Real da nema ovog Ramosa pola od ovog ne bi osvojio

    Ramosa? Zezas se zar ne?

    Kakav jee too utakmica bilaaa.

    Odlican je to fudbal bio? Ramos i Ronaldo su mnogo dobar tandem?

    Kakva je to utakmica bila… Jos uvek se igrao lep fudbal!

    Zaista su bili mocni,svi u extra formi,ne secam se kad je neko ovako nadigrao Bayern na njegovom terenu

    Najmocniji suntad bili ,posle baš nošta na guz

    Tad je Cr zadnji put dao gol iz slobodnog ?

    Tada se kidalo, ali svakako dva vrhunska igraca

    Kakav potop Bayerna, odlican mec za grande Real. Voleo bih da opet budu ovako mocni. ?

    Kako su gazili tada, protutnjali su minhenom a bayern mnogo jak!

    Bice!!

    Odlicna ekipa Reala je tada bila, iako oni pokusavaju da sastave sad jos jednu takvu ekipu tesko da ce uspeti. Konkretno sto se tice te utakmice imao sam utisak da Real je mogao jos jednu utakmicu da odigra

    Sjajna utakmica je to bila, Ronaldo i Ramos fantasticni.

    Tad su jos bili tim

    Vreme kada Ronaldo nije bio toliko zeljan da samo on da gol ,nego je znao i za saigrace.

    Steta sto je posle postao sebican i pun sebe,ovde su bas bili ekipa vrh.

    Nije tu samo sebicnost, imao je odlicnog Benzemu koji mu je namestao lopte, bili su pravi tandem….stara uigrana.masina

    Kako je tad Real igrao vrhunski,kidali sve redom

    Mislim da im se malo posrecilo pa nije Bajern ekipa za gazenje

    Nije bila ni Barcelona kad je igrala sa Liverpulom, pa je Liverpul zgazio

    Zgazio je Real kao mrava

    Voleli ne voleli i Ramosa i Ronalda svaka im cast..Ramos stoper a toliko golova se nadavao i to vaznih..

    Kakve su to utakmice bile, vrhunske

    Kad se setim koliko mi je posle bilo zao sto je atletiko izgubio finale…

    Ha ha, i meni isto. Nisam mogao da prezalim

    Iz pobede u pobedu. Sjajne utakmice i vise nego odlicni rezultati su ostvareni.

    U pravom smislu su “pregazili” Bajern

    Kakvi su ovo golovi bili!Svaka im cast

    Mogu misliti zurke posle utakmice…

    e kakva ekipa! ali i Bajern jak bio…ne bi ga svako mogao dobiti sa 4:0

    Ne znam ko mi je antipatičniji od njih dvojice. Ronaldo je koliko toliko čovek, ovog Ramosa samo pljunuti.

    Ali su bili dobitna kombinacija!

    mozda su ti antipaticni ali niko ne moze da uspori njihov trud i ogroman uspeh

    Mora da si navijac Barse pa tako pricas navijacki, a ne cinjenicno. Njih dvojica su majstori svog zanata Ramos je u odbrani bedem koji stize da pomogne napadu, a o Kristijanu nema sta da se prica vide se rezultati njegovi

Postavi odgovor