SKOLS O MESIJU: Treptaj oka i nema ga - za mene je najbolji u istoriji!

Legenda Mančester junajteda Pol Skols, pričao je o susretu s Leom Mesijem, te onom poznatom driblingu Argentinca.

Junajted i Barselona, odnosno Skols i Mesi, sastajali su se u Ligi šampiona 2008, 2009. i 2011. godine, bili su to sjajni dueli.

Tadašnji vezista “đavola” prisetio se duela s najboljim fudbalerom sveta.

– Nismo imali neki plan ko će da ga čuva. Rio Ferdinand je 2008. odigrao dve sjajne utakmice protiv njega, ali s Mesijem se nikad ne zna. Tako sam ga i ja preuzimao mnogo puta, nije me bio strah, niti sramota, da izađem “jedan na jedan” s njim. Međutim, samo trepnete i njega nema… – opisao je Skols susrete s Leom, te dodao:

– Za mene, on je najbolji ikada!

Ostao je upamćen i čuveni Mesijev dribling, baš protiv Skolsa.

Kako su neki drugi prolazili, Englez je imao sreće…

LEGENDARNI DOGOVOR Ćavi i Inijesta – priča o broju 8 pokazuje veličinu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

71 Komentara

    Skols je samo iskren, igrac kao Mesi se samo jednom radja.

    Doduše Skols nikada nije bio neki defanzivca, vise je voleo da igra bez izrazitih defanzivnih zadataka, ne verujem da bi ovako lako prosao nekog drugog, tipa Roj Kib, Kante, Makelelea,Vijera.

    Mesi je tehnicki savrsen igrac, pravi madjionicar na terenu. Ja iskreno kod tog momka nevolim samo tu kolicinu prepotentnosti.

    Mnogo volim ovakve pohvale od strane rivala. To vraća veru u sportski duh i viteštvo. A ne polasata valjanja po terenu i jurnjava sudija, i svio drugi krivi i… ma . Ovako treba.

    ma o Mesiju svi isto misle, za dobrog igraca nema predrasuda

    Najbolji je sigurno, tu su on i ronaldo

    Mnogi veliki igraci su rekli da je Mesi bolji i po meni je to glavni parametar glavni da je on zaista najbolji na svetu.

    Po mom mišljenju je Ronaldo bolji zato što može da igra klasičnog špica i pokrije visoke lopte što Mesi ne može usled urođenog nedostatka.

    Ubedljivo najbolji i najtalentovaniji ??

    Kada Skols kaze to se ceni i to je tako,Messi najbolji svih vremena,kralj

    Pa retko neko moze da se pohvali da je sacuvao mesija ali on nije bio los,osim nekih ispada

    Pa dobro se pokazao Skols s obzirom koga je imao preko puta,ipak je kao duh 🙂

    A nećemo brate sad pretjerivati, daleko je on od najboljeg U ISTORIJI.

    Pričao mi je drugar koji je bio na utakmici Barcelone i kada ga je gledao ostao je u šoku ,kaže da njegova brzina ,okretnost ,prvi korag ,nisu realni i da mu izgleda kao na igrici ,ljudi preko TV ne shvataji koliki su ti najbolji igrači nadrealni ustvari .

    Mesi definitivno magija na terenu… ne mozes ga uhvatiti

    Bez ikakve sumnje najbolji igrač današnjice,čudo našeg vremena

    Pa nema treptanja moras oci sirom otvorene da drzis ???

    Pa u istoriji tesko a da je jedan od najboljih jeste

    Koliko su se svi tih godina trudili da skinu ovaj Messijev potez…2009ta godina najbolja godina fudbala.

    malo je reci kojima bih hvalio Mesija zaista ,ali ja sam nebitan,ako jedan igrac kao sto je Skols izjavi tako nesto onda mu treba verovati

    Mesi je “najstrasniji” igrac,srecna sam sto zivim u to doba kada mogu i da gledam ovakve stvari u fudbalu kakve on pokazuje…

    Najrealniji covek Skols,ali i covek pritom,nije opljuvao nego ga nafvalio…

    Jeste vanserijski igrac, ali najbolji ikada je Ronaldo brazilac.

    pa ne zovu ga dzaba madzionicar,i snimak to pokuzuje,trepnes i nema ga,ubica je,na prvom koraku te izbaci gotovo

    na malom prostoru,jedan na jedan,tu mu covek ne moze nista sem da ga faulira,e sad ako se zanosis,isto tako na brzinu ispadnes budala

    …jer Mesi je Bog i batina!

    Mesija odlikuje brzina i znanje,zato i jeste i ostace najbolji.

    Kad to kaze jedan Skols koji je igrao protiv njega 20 puta sve ke jasno

    Ovakav igrac se samo jednom radja. Takav igrac kao mesi nece dugo vremena biti zamenjen. Jer ovaj momak je sjajan i po mn treba da bude broj 1 u fudbalu ?

    Bravo za skolsa i in je bio veliki igrac ali mesi je bog fudbala.

    Fudbaler koji se vise ne radja, slazem se sa polom najbolji fudbaler na svetu messi!!

    Ali kako je poslao Skolsa ovde po burek i novine

    Jok zvezdica Ronaldo je najbolji kako da ne

    Dame i gospodo, majstor fudbala Leo Mesi

    Verujem da je neverovatno tesko igrati protiv Mesija

    Pa kad je mali i brz ko metak, proleti ne vidiš ga

    Iskreno kaže,Mesi i jeste najbolji igrač.

    Lepo kad cujes da pricaju pozitivne stvari jedni o drugima, a i kko bi se zamerio Mesiju

    Fali mu još SP i to je to

    Osvojiće i to

    Ko drugi ako ne Mesi??

    Sigurno ne Ronaldo

    Najbolji svih vremena, ubedljivo

    Nije baš svih vremena ali je u top 5

    Kad tako nešto kaže jedna legenda onda je sve jasno

    Svako normalan će se složiti da i jeste najbolji.

    Mesi jeste fantastičan igrač.

    Nije ga bilo sramota,? sine nije to engleska duge lopte lupanje i lomovi nogu ovo su majstori
    Pogle kako si ispao ko iz voza tebra

    Kako se Messi krece po terenu to je prava senzacija. Sto se kaze lepi mu se lopta za nogu

    Doktor fudbala, jednostavno se sa tim rađaš

    Messi ima urodjen talenat dok CR7 je dosao napornim radom do ove pozicije…

    Njih dvojica ne treba da se porede! 2 razlicita igraca, cemu to vise potenciranje. Jedan nadogradio talenat, drugi naporno radio da bi bio medju najboljima.

    Lepo sto ima reci hvale, jeste Mesi sjajan igrac,brzina je njegova vrlina.

    Ume Mesi sa svojim nogicama svasta, zato i jeste medju najboljima ikad. Dobro je Skols i prosao, mogao je da zavrsi i na travi ?

    Jedan od zanimljivijih opisa, svakako tacan, koji govore o ovoj fudbalskoj velicini Mesiju. Malen, nema sta da ga vidis kad izadje na teren, a krece se kao cigra.

    To je bilo dok je bio mladji, sad bas tesko….

    Sklos je bas lepo opisao Mesija! Definitivno majstor svog zanata!

    Respekt za Skolsa

    Pa mislim da bi definitivno bio najbolji ikada treba da osvoji nesto sa Argentinom

    A to nesto je svetsko prvenstvo?

    Pa osvojio bi nesto sa argentinom da nije sebican. Kad igraju on odredjuje ko ce da izadje na teren.

    Mesi je oduvek imao brzinu, to mu je glavna vrlina tokom igre. Ma covek je rodjeni talenat za fudbal

Postavi odgovor