NIJE SAMO VLAHOVIĆ Još dva igrača Fiorentine imaju koronavirus

U petak je otkriveno da naš fudbaler Dušan Vlahović ima koronavirus, a sada je objavljeno da su još dva igrača Fiorentine pozitivna na isti.

Naime, u pitanju su Herman Pecela i Patrik Kutrone, potvrdili su iz kluba iz Firence.

Osim njih trojice, koronavirusom je zaražen i fizioterapeut Stefano Daineli, što znači da Fiorentina, za sada, ima četvoricu zaraženih u svojim redovima.

Podsetimo u Fiorentini od srpskih fudbalera nastupaju i Nikola Milenković i Aleksa Terzić.

Klub iz Firence saopštio je da se Pecela, Kutrone i Daineli, baš kao i Vlahović, osećaju dobro.

ŠOK U ITALIJI Srpski fudbaler pozitivan na koronavirus!

MERIDIAN TOP TIP – Crni Oblak nadvio se nad Liverpul, Dortmund i Šalke, a pre svega – ZDRAVLJE

RONALDO POSLAO MOĆNU PORUKU: Govorim kao sin, otac, čovek…

Postavi odgovor