Fudbaler Crvene zvezde Branko Jovičić oporavio se od koronavirusa, saopštio je klub iz Ljutice Bogdana.
Pre njega se od virusa Covid-19 oporavio i desni bek Marko Gobeljić, a uz njih još trojica fudbalera srpskog šampiona su bila pozitivna.
Negativan nalaz čekaju Njegoš Petrović, Dušan Jovančić i Marko Konatar, ali i generalni direktor Zvezdan Terzić.
Ovo su svakako dobre vesti i nadamo se da će što pre koronavirusa nestati.
ŠTA ĆE BITI SA BOAĆIJEM? Igrač Zvezde odbio ponudu Kopenhagena
OBAVEZNO POGLEDATI: Meridian prikupio 2 MILIONA za malu Sofiju!!!



filippK
Lepo, imunitet stvorio i nadam se da nece imati vise problema sa covidom
Dzoni NS
Ovaj drugi talas izgleda samo napada sportiste, pevace i uopste poznate licnosti.
Vlada
Odlicne vesti!
Flaki
Bravo Branko…sad u nove pobede…idemoooo
Mara457
jeste lepa vest a zar ne bi trebalo tri puta uraditi test da ne bude kao sa onim iz Italije sto je bolovao 2meseca🤔
Kiki
Odlicne vesti,bravo Branko,samo napred
Mića3
Samo da ide na bolje,da ne bude niko više zaražen
Zorica
Ovo su baš dobre vesti
Tasa
Cestitam,samo hrabro momci!
Jeca993
Dobra vest, samo napred