POBEĐEN KORONAVIRUS Branko Jovičić negativan na Covid-19!

Fudbaler Crvene zvezde Branko Jovičić oporavio se od koronavirusa, saopštio je klub iz Ljutice Bogdana.

Pre njega se od virusa Covid-19 oporavio i desni bek Marko Gobeljić, a uz njih još trojica fudbalera srpskog šampiona su bila pozitivna.

Negativan nalaz čekaju Njegoš Petrović, Dušan Jovančić i Marko Konatar, ali i generalni direktor Zvezdan Terzić.

Ovo su svakako dobre vesti i nadamo se da će što pre koronavirusa nestati.

ŠTA ĆE BITI SA BOAĆIJEM? Igrač Zvezde odbio ponudu Kopenhagena

OBAVEZNO POGLEDATI: Meridian prikupio 2 MILIONA za malu Sofiju!!!

10 Komentara

    Lepo, imunitet stvorio i nadam se da nece imati vise problema sa covidom

    Ovaj drugi talas izgleda samo napada sportiste, pevace i uopste poznate licnosti.

    Bravo Branko…sad u nove pobede…idemoooo

    jeste lepa vest a zar ne bi trebalo tri puta uraditi test da ne bude kao sa onim iz Italije sto je bolovao 2meseca🤔

    Odlicne vesti,bravo Branko,samo napred

    Samo da ide na bolje,da ne bude niko više zaražen

Postavi odgovor