Vezista “orlova” Nemanja Matić istakao je da je reprezentacija Srbije dala svoj maksimum na utakmici protiv Portugala.
Na stadionu “Rajko Mitić” srpski fudbaleri poraženi su sa 4:2.
– Nije lako primiti četiri gola. Demonstrirali su zašto su šampioni Evrope. Naše šanse za plasman na EURO kroz kvalifikacije svedene su na minimum.
Nisam razočaran, dali smo svoj maksimum u ovom trenutku.
Sami znate kakva imena igraju za Portugaliju… Da nismo primili četvrti gol, mogli smo da izjednačimo. Zahvalio bih se ljudima koji su došli da nas podrže, upravo zbog njih dali smo svoj maksimum. Ponosan sam na ove momke, moramo dosta pametnije igrati u narednom periodu. Puno toga možemo da naučimo iz ove utakmice – rekao je Matić posle utakmice s Portugalom.
Naredni susret “orlovi” igraju protiv Luksemburga, 10. septembra (20.45).


