KLOP GA CENI: Liverpul daje i 70 miliona za jednog od najbržih igrača PL!

Kako prenose engleski mediji, Liverpul je “zagrizao” za snažnog krilnog fudbalera Vulverhemptona, Adamu Traorea.

Traore je, prema brojnim statistikama, jedan od najbržih fudbalera u Premijer ligi, a igra sjajno ove sezone. Znalo se da bivši fudbaler Barselone ima veliki potencijal, ali ga u Aston Vili i Midlsbrou nije u potpunosti otkrio. Zato u dresu Vulvsa prosto “gazi”!

Privukao je pažnju mnogih, a izgleda da je Liverpul prvi u redu.
Procenjuje se da bi “vukovi” za njega mogli da traže 70 miliona evra, pa od nastavka sezone zavisi hoće li Jirgen Klop imati novca da ga dovede.

Ukoliko sezona bude odigrana do kraja, uz novac od TV prava, ali i izvesnog osvajanja Premijer lige, problema neće biti.

Klop veruje da bi se španski fudbaler sjajno uklopio u njegovu filozofiju, kao podrška Sadiu Maneu i Mohamedu Salahu.

LIVERPUL NAŠAO ŠTOPERA Jirgen Klop kupuje u Španiji?

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE Pirlo: Spavao sam i igrao igrice, a onda osvojio Mondijal

69 Komentara

    Nije los ali da li bas vredi 70miljki

    dosta je to para za njega ali svakako je sjajan igrac koji mislim da bi uspeo jako dobro da se snadje u klopovom sistemu igre

    najaci igrac u premijer ligi al tesko bi se on dokopao minuta pored manea,salaha i firmina…jedino da jedan od njih trojice ode pa i da razumem

    Covek je zverina od igraca sa svojom konstitucijom i brzinom tesko ga je zaustaviti

    Opssan igrac ne bi trebalo da ima neke oscilacije

    Već ga vidim u Liverpulu

    Sjajan bi tamo bio. Pokazao bi se maksimalno dobro. Vredeo bi svaku paru

    Odlican je igrac,brz,jak,ali ne vredi tolike pare..

    Vredi on i vise, ali zbog trenutne situacije je ponudjena ta cifra

    Bice tu cenjkanja, nece Liverpul dati tolike pare.

    svaka cast njemu,decko odigrao maestralno,ali mnogo je to para,pa imate Halanda za manje pare,pa Varnera za manje pare,nema od toga nista

    I ja mislim da mu je cena previsoka, jeste on odigrao za vukove dobro ali ne vredi toliko

    Zasluzio je da se toliko plati za njega, briljira na terenu u poslednje vreme

    jeste dobar igrac i stvarno je brz i jak kao zemlja ali 70 miliona mislim da nikada nece dobiti,previse je to

    Samo napred dobra cifra za njega tako da što da ne

    kako su digli cene na neke fudbalere…eee 70 miliona kao da je to 70 hiljada
    mnogo novca je u fudbalu

    realna cena za njega jer pokazuje neverovatne rezultate

    Traore je fantastican igrac, bio bi veliko pojacanje za svaki klub

    To bese onaj sto rece da u teretanu ne ide? 😁

    Verovatno ce ga kupiti,video je Klop u njemu potencijal.

    Znaci po svemu sudeci Klop ne racuna vise na Firmina

    Igrac od 70 miliona ne sedi na klupi…..A ne vidm da moze da igra umesto Salaha ili Manea

    Neko ce iz tog napadckog trojca da pakuje kofere

    Pa on se dovodi kao podrska njima dvojici, tako da jedino Firminjo nece biti u konkurenciji

    Treba da ode negde gde ce biti prvi izbor, a ne da tavori kao izmena.

    Liverpul bas zagrizao cim ovoliko nudi.

    On bi se potpuno uklopio u filozofiju klopovu

    Veliki potencijal je bio od pocetka

    Svaki dan neke objave kriza bla bla a sad milioni lete

    Ajd i ovo da vidimo,70 milki i kriza..

    70mil? Jeste odlican al nesto mi to previse

    Vredi sigurno tih para, Liverpul bi bio još jedan korak ispred protivnika

    Ajde što je brz nego što je jak kao zemlja

    Jedino sa klupe da ulazi, teško da može u prvih 11

    Istina da ga Jirgen cijeni ali nema sanse da daje ovoliko para za njega. Stize Werner za 60m i nece biti para za nesto drugo na ovu novonastalu krizu

    I ja ne verujem da ce do ovoga transfera doci

    bogami za ove pare sumnjam da ce da odbije

    Ovo bi bilo odlicno, znacio bi Liverpulu.

    Ovo bi bilo odlicno

    Po meni bi bio odlicna zamena za Salaha

    dobar igrac,bice odlicno pojacanje Liverpulu

    Voleo bih da se ovo realizuje, jer to bi stvarno bila dobitna kombinacija!

    i mesto mu je u Liverpulu, medju najboljima!

    Odlicno bih dosao u Liverpool. Takvaa masinaa svakoj ekipi trebaaa. A njemu je i mestoo tamoo.

    Klop uglavnom sve ispuni. Tako da verovatno i ovuu zamisao.

    Ne sumnjam u Klopov izbor ako je on ocenio da je to igrac za njih, dovesce ga sigurno

    Ovaj samo trkalice dovodi, želi brzu transformaciju i kontru.. Nznm šta radi justin gatlyn ovih dana😉

    Mislim da sa njegovim nacinom igree i sa tom brzinom daa bi se odlicno uklopioo u Liverpolu. Valjdaa ce postici dogovor.

    Fudbalski transferi su mi trenutno jedina zanimacija dok ne počnu sve lige petice da se igraju. ..A sto se tice Adama Traore Liverpul je pravo mesto za njega , jer je zaslužio najjaci tim u premijer ligi

    Mozda je Liverpul pravo mesto za njega al nece Klop dati te pare,imaju druge prioritete

    ako ga je klop nameraccio vec ga vidim u liverpulu

Postavi odgovor