IBRA REKORDER: Samo Zlatan je u PL uspeo što niko nije - s 35 godina!

Gde god da je igrao, Zlatan Ibrahimović ostavio je trag, naročito svojim golovima, brojkama…

O njegovim legendarnim izjavama, barem ovom prilikom, nećemo.

O čemu se sada radi, kad je Zlatan u pitanju?

Sa 35 godina i 125 dana, Ibra je u dresu Mančester junajteda postao najstariji fudbaler u istoriji Premijer lige koji je dao barem 15 golova!

To nije sve kad je njegov mandat među “đavolima” (2016 – 2018) u pitanju.

Zlatan je postigao gol broj 25.000 u najjačoj ostrvskoj ligi, desilo se to protiv Svonsija, u novembru 2016. godine.

“Klasičan” Ibrahimović, pojavi se, ispiše istoriju i – ode…

Trenutno se nalazi u Švedskoj, gde trenira s Hamarbijem, a kako prenose italijanski mediji, na pragu je raskida ugovora s Milanom.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

130 Komentara

    Vrhunski igrac, voleo bih da ga gledam jos par godina

    Може он још да обори неки рекорд, ако буде хтео да игра, велики је то зналац фудбалске игре

    Dokaz da nije covek jos za penziju, godine su na njegovoj strani, jednostavno majstor pise istoriju.

    Nije mu to jedini rekord u dosadašnjoj karijeri, naime Ibrahimovic je u dosadašnjoj karijeri igrao za 7 različitih klubova u Ligi Sampiona, to je samo njemu poslo za nogom za sada, tesko da ce neko ovaj rekord oboriti u dogledno vreme.

    I dalje je igrac kojem i mladji mogu da pozavide, ali verujem da ce uskoro okaciti kopacke o klin i oprostiti se kako dolikuje.

    Ibrahimovic jednostavno nemoze proci ne zapazeno. Nekad skrene paznju fudbalskom majistorijom, a nekad i svojim lucidnim karakterom.

    To sto je ibra uradio, to je samo do aci zadatak za mlade napadače koji o tome mogu samo da sanjaju

    Klasa pd igrača , nije slucajno to sto je uradio … gledamo ga sa 37 godina i dalje igra jako jako dobro !!!

    Zasto je najstariji, jer je dobar fudbaler i treba da ga cuvaju dokle god mogu.

    Legenda.. Idi u penziju i uzivaj.

    Zlatan je profesionalac.

    Uvek je i bio. Od samog starta

    Mnogo je prepotentan igrac i zato ga ne volim ali da zna znanje zna!

    Steta sto se povredio mislim da bi i dalje dominirao P ligom.

    Nije najbolji igrac po meni ali je definitivno medju najboljima.

    Pa u tim godinama niko se CR7 i mesija ne bi mogli da imaju te brojke.

    Jeste nadmen i prepotentan al je i igracina to mu se mora priznati

    Pa moze mu se da bude arogantan ?

    Kakav god da je on je najbolji

    zlatan je,nema sta…postao je vec legenda…

    a mozda je vreme za penziju..jeste odlican igrac,ali ipak godine stizu..

    Ma gde za penziju, pa on je spremniji od 70% igraca.

    Da on jeste vrhunski talenat, ali nije najbolji ikada, jeste pisao istoriju, ali čovek je jako veliki narcis i to mi se ne svidja

    ostace legenda definitivno. a voleo bih da ga gledam u ligi sampiona..

    ibrahimovic je jedan od najboljih..eto primer da ipak fudbaleri mogu biti stariji…imaju vise iskustva

    Čovek je legenda, uspeo je da uradi ono što niko nikad nije

    To je veliki Ibra-kadabra

    Čovek je legenda, ja mislim da će on da igra fudbal do svoje 50te godine, bukvalno

    Dobar je Zlatan stvarno pise istoriju gde god se pojavi!

    Nije bas najbolji ali je Zlatan?

    A ko je najbolji ako nije on

    Recimo Mesi, Ronaldo su bolji on jensamo Zlatan 😉 i previse nabedjen lik ?

    Nije bas najbolji ikada al je vrhunski centarfor i faca velika

    On je zapisan u istoriji fudbala. Ibra legendaa ?

    Iskreno se nadam da to nije sve, da ce imati sta u svoju istoriju da doda. Bog fudbala!

    Fudbal i ljubav ne znaju za godine. Neka nama Ibrahimovic igra jos nama ne smeta.

    ovo je nova informacija za mene,samo jos jedna pohvala za ibru

    Pa ostace on i posle igranja u fudbalu,verovatno cemo ga videti u ulozi trenera.

    Zamislio sam ga na par sekundi, tesko bi on bio uspesan trener..

    Dobar je on, ali treba ustupiti mesto mladjima

    Zver gde god da je igrao…steta sto nije uzeo tu ligu sampiona…za njega i Bufona ako ne uzme steta

    Pa ovaj zlatan vise, gde god da se okrenem o njemu se pise

    Pa i sada sa 38,39 godina bi dao bar 15 golova i PL.

    U odlicnoj je formi,i bas dobro igra.Ne sumnjam da cemo ga jos dugo gledati na terenu

    Ja se nadam da ce on u penziju, malo mladi da igraju

    Ibra je odlican napadac, nema on bas toliko individualnih nagrada i trofeja ksa klubovima lai gde god da ode on igra vrhunski

    Ibra svuda opravda svoje mesto

    Moze on da igra jos par godina.Nanizace jos uspeha

    Jedino mu fali ta Liga Sampiona, covek je legenda

    Realno, gde god da je igrao, osvajao je trofeje i postizao golove

    Uzivanje je gledati kako daje golove

    uvek neki spektakularni i ludi, bas kao i on

    Najbolji ubedljivo

    Po meni nije on neki igarc

    Nanizao je on dosta uspeha do sad

    Legenda, odlican fudbaler, kao lik mislim da nema ludjeg

    Sve pohvale na rekordima sto je ostvario i za njegove godine. Mislim da ce on juriti jos neki rekord, recimo da bude najstariji profesionalni igrac. A moze da igra jos par godina sigurno

    Ibrahimovic je ipak veliki profesionalac

    Najbolji fudbaler svih vremena, može da priča ko šta hoće, dao bi još 20 golova te sezone da ligamenti nisu otišli. Ujedno je rekorder po povratku na teren posle takve povrede.

    Svaka cast na postignutim rezultatima i kvalitetnoj karijeri. Bravo!

    Svaka cast na golovima. Sjajne golove je davao a i dalje ih dajee???

    Ovaj igrac je jedan od boljih na svetu.

    Dobar fudbaler i svaka cast za godine ali brate samo sto mi iz frizidera ne izadje ?

    Hahahaha istina, moraam da se slozim sa tobom 😀

    Dobar spic svugde gde je igrao pokazao je kvalitet ali me nervira sa njegovim prepotentnim izjavama

    Trebalo bi neko da ga spusti na zemlju. Nije u redu takvo ponasanje a ni opravdano

    moj omiljeni fudbaler. odlican napadac i mislim da ce napadati jos dugo….

    Lepo bi bilo da se nakon igracke karijere oproba u trenerskim vodama. Verujem da bi imao mnogo toga da ponudi i prenese igracima. Jedno je sigurno, gledacemo ga jos dugo u svetu sporta.

    Najlepsi gol 2004.godine protiv NAC Brede

    to bi bilo zanimljivo, covek je bez dlake na jeziku i misli da najbolji u svemu doveo bi on svaku ekipu u red

    Cini mi se da nije jos zavrsio sa postavljanjem rekorda, ne da se taj. Zaista prvoklasan fudbaler.

    Ibra ka dabra doktor fudbala, taj ce igrati fudbal do 45te

    Zlatan je meni definitivno omiljeni napadac, i stvarno gde god je igrao pokazivao je zasto je najbolji

    Mora Ibra sve da obori sto mozes da se obori

    Ibra postavlja nove standarde

    Nece covek jos dugo u penziju… Ima on mnogo toga jos od sebe da da fudbalu. Lep rekord, nesvakidasnji…

    Trebalo bi vise da on dobije na znacenju

    Definitivno obozavam da gledam kako igra i da citam njegove izjave. Kralj

    Ibra je pokazao klasu gde god je igrao, godine na njega ne uticu on je kao vino sto je stariji to je bolji

    Jedan veliki igrac koji je oborio sve rekorde i moze jos, najbokji igrac u ovom veku sigurno.

    Zlatan je teska masinerija! Strasna tehnika, osecaj za gol, leva-desna noga, jak, samopouzdanje, ma fenomenalan je! Mozes da ga volis ili ne ali ako si realan jedan je od najboljih u istoriji koji se pojavio!

    Odličan igrač. S obzirom da sad ima 38 godina još uvek igra kao da mu je 28 godina

    Nije najbolji igrac po meni ali je definitivno medju najboljima.

    Brate koja je ovo igračina. Svaka čast majstore. Sam je izjavio kako su godine samo broj, pisaće se o njemu još.

    On ce izgleda i sa 50 da postize golove, ne stari 🙂

    Jedno je sigunro, Zlatanovi golovi su neponovljivi i njegov karakter nema niko

    Ja i dalje ne smatram da je najbolji, ima rekorde ok, ali ima boljih fudbalera od njega…

    Jeste ekscentrican ali niko ne moze da ospori cinjenicu da je vrhunski igrac.

    Odlican fudbaler ? nadam se da ce igrati bar jos 3 godine.

    nemam dovoljnoo reci da opisem moj stav prema ibri,prosto ga obozavam….jeste da ima 35 godina ali mislim da on moze jos…prosto za takve igrace kad kazu godine meni to ne vazi

    Naravno da je najbolji, bzv je sto se drugi uvek stavljaju u prvi plan

    Za njega je vreme stalo ?⚽️? igra isto i sa 35,kao da mu je i 25 godina.

    Bravo Marija na komentaru… Gledala si ga sad kao i pre 10 godina.. 🙂

    Zlatan je po meni jedan od najboljih igraca nebitne su godine bitno da covek ima snagu i zelju za fudbal

    Steta sto se duze nije zadrzao u PL i da nije bilo one povrede..

    Svaka cast na postignutom rezultatu. To se i ocekuje od njega.

    Obozavam.ovog coveka,nema mu ravnog

    Dobar je Ibra, nisam znao za ovu informaciju, sada mu se jos vise divim

    Ja njega obozavam. Covek je legenda. Kakav Mesi i Ronaldo.

    Pa zato je covek najbolji u istoriji fudbala

    Nijee bas najbolji,ali spada u jedne od najboljih

Postavi odgovor