IRONIČNI DINI: Treninzi bezbedniji nego prodavnica, ali tamo ne moram

U Premijer ligi su jasni, igra se do kraja. Ipak, neki to smatraju ne baš pametnim potezom, kao što je to Troj Dini, fudbaler Votforda.

Na sastanku PL, Dini je ironično prokomentarisao odluku o povratku treninzima.

– Povratak treninzima je bezbedniji nego odlazak u supermarket… Kad je odlazak u supermarket u pitanju, barem imam izbor – poručio je kapiten “stršljenova”.

Sličnog mišljenja, kada je povratak fudbalu u pitanju, imao je i Serhio Aguero, igrač Mančester sitija.

Kao datum nastavka zbog pandemije koronavirusa prekinute sezone na Ostrvu, pominje se 19. jun.

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE: Gigs otkrio da je razmišljao da napusti Junajted!

DE BRUJNE NAVIJA ZA LIVERPUL: A ko mu je bio omiljeni igrač? (FOTO)

54 Komentara

    Drugim rečima oni koji su ugroženi, ne smatraju to dobrim. Ljudi iza barijera, bordovi i sl i nisu ugroženi… 🤑😷

    I slazem se da je bezbednije nego prodavnica. Ne diraju stvari stalno i dezinfikuju se redovno

    Pa decko ne radis u marketu nego igras fudbal 🙂

    Dobro je i rekao, u prodavnici svi ti disu za vrat, niko ne postuje distancu, niko ne nosi rukavice i masku, haos.

    Realno čovek je u pravu. Tamo su bezbedni jer ih sve ispituju i proveravaju. A u market ulazi svako.

    i ti si sada kao ispao pametan i mudar decko a,sto bi voleo da vise ne igras i puknes sav novac,pa da se lepo zaposlis u marketu

    ne moras ni da igras,raskini ugovor igotovo,ko kaze da moras,kakav indijanac od coveka

    Izadji bre na teren i igraj, opravdaj te pare koje dobijas. Niko te nista ne pita.

    Dzaba on prica kada ga niko ne konstatuje. Ne znam samo sta je ocekivao…

    Dobija velike pare i jos se pravi pametan

    Pa ti nemoj u market al sigurno poturis drugog da kupi za tebe!! A ovde je problem sto trebas i ti nesto da radis!

    Sve sami profesionalci, kada bi mogli da primaju punu platu a da ne mrdnom dupetom.

    Ne pitas se ti nista,tvoje je samo da ovako prokomentarises nesto,verujem da se Premijer liga nastavlja

    najbolje da su im svima ukinuli plate i ne bi bilo ovakvih kometnara nego bi se radovali povratku na teren 😀

    Pa nemoj igrati 🤷‍♂️ ne razumem ovo, svi ljudi su se vratili na posao u fabrike, prodavnice itd a on ne moze fudbal da igra?

    istina ziva ali niko ih vise ne pita hoces ili neces

    Brate nek razdužio dres i 100000 funti nedeljno i ode do marketa da vuče palete za 1200funti mesečno.. Vrlo jednostavno

    Treba da se vrati sve u normlau polako, preteruju vise

    a zaista je tako, preterivanje

    Sta bi oni, da sede kuci i primaju milione, treba da se vrati zivot u normalu, prolazi sve ovo tako da nema rizika uz postovanje svih tih mera

    Ljudi svi smo u istom problemu neko više neko manje, nema pravila

    To nije ironično uopšte, nego tačno, koliko prodje koje kakvih ljudi pored kašike u maksiju….bez maske bez predhodno merenje temperature bez testa na koronu

    Velik je rizik otići do radnje 😀

    Ne može se više odlagati, jeste da je tu rizik ali mora se nastaviti sa životom

    Moraće da se nastavi tu su velike pare u pitanju

    Pa ti nemoj da igraš majstore,ali onda budi muško i snosi posledice…

    Pa nije mu ni moranje…a i kakve posledice?

    Pa šta mislis koje su posledice ako kaže da ne želi da igra???A rekao bih da jeste moranje s obzirom da je plaćen za to…

    Ma nigde nije sigurno, ali će morati da igraju ako se donese takva odluka.

    Ako mu se ne igra ne mora da igra, ima sigurno nekog ko ce da ga zameni.

    Pa obicno se javljaju za misljenje ovi iz donjeg dela tabele!

    Ljudi su ljudi, kakve veze ima? Mislis da neko iz liverpula nije uplasen?

    Nadamo se nadtavku i uzivanje u liverpulovoj tituli!

    Pa ocigledno je zasto se ovaj javlja, votford ce da ispadne iz lige!

    Jasno je da strah postoji, ima pravo da iznese svoje misljenje, samo nazalost kao sto je i rekao, nema mogucnost izbora.

    Gubii see novac. A vec smo ustanovili daa je too bitnije od zdravljaaa.

    Steta sto je to istina.. ovo vise nije sport nego mafija..

    Lepo sto iznosis misljenje ali nije od znacaja..

    Nastavak je tu ,i nema potrebe opet za panikom i prekidanjem … ne može se vise odlagati i prekidati i ovako su svi u krizi

    Ocekivano je da ce se nastavitii, a vec znamo i zbog cega. Svaki kometar fubaleraa je uzalud.

    Velike pare su u pitanju, morace da se nastavii

    Izgleda da je novac najvaznije sredstvo a ne zdravlje igraca.

    Haha tesko da nekog zanima tvoje misljenjee

    Mozetee da kometariseteee koliko god hocete. Dzabee nemaa vajdeee

    Ipak je najbolje resenje da se sve odlozi jer je rizik i dalje veliki.

    Igraci samo da slusaju sta im se kaze

    Lepo si to rekao, nemaš izbora osim da odigraš do kraja

    Niko te ne pita majstore, jednostavno moraš

    fudbaleri se tu najmanje pitaju, ti si njima samo jedan setajuci milon dva tri…

    Mnogo je tu novca u pitanju da bi odustali od nastavka…..

Postavi odgovor