MIHA IZ KARANTINA: Leukemija samo što nije poražena!

Srpski trener i šef fudbalera Bolonje, Siniša Mihajlović, nalazi se pred konačnom pobedom u teškoj borbi protiv leukemije.

Poslednji rezultati maksimalno su ohrabrujući, o čemu je i sam Mihajlović pričao iz karantina u Rimu.

U prestonicu je Siniša otišao kad je na severu Italije zavladala pandemija koronavirusa.

Njegov prijatelj Džoni Mikalusi, vlasnik jednog restorana, za 20 godina prijateljstva poslao je Srbinu sjajan poklon – sveže morske plodove.

Mihajlović se u snimku koji je Džoni objavio zahvalio na poklonu, rekavši da će sam pripremiti jelo.

Potom je podsetio i na ono najvažnije – kako su problemi sa leukemijom već daleko iza njega!

Prethodno je i Sinišina supruga Ana, preko društvenih mreža, objavila da je on u odličnom stanju i u iščekivanju konačnog oporavka.

Barem neke lepe vesti iz Italije… Siniša, snago!

TAJNI PAKT Fudbaler Bolonje otkrio obećanje dato Mihajloviću

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

292 Komentara

    Svaka cast legendo nasa. Znali smo svi i da ces ovu bitku dobiti

    Odlican italijanski ☺️??? Uz tebe smo Sinisa. ?????

    Drzi se kraljuuu!!! pobedices ti to sve!!

    Drzi se MIHA, cela Srbija je uz tebe!

    Ovaj covek je veliki covek, igrac,trener SVE! Izdrzi legendo!

    Uz tebe smo svi Miha, jos malo i gotovo je. POBEDJUJES!

    Izdrzi jos malo kralju! Brz oporavak!

    Evo lepih vesti, izdrzi majstore uz tebe smo!

    Velik covek, odlican igrac i trener, sve najbolje u ovoj borbi

    Pozdrska za Mihu i ovo da pobedi i brzo da ga gledamo

    Izborices se ti sa ovim. Ovo je nista za tebe!!!

    Sta je to za tebe legendo,pobedices ti to?????

    Drzi se legendo! ❤️❤️❤️

    Veliki si Miha ,samo jako.

    Bice on dobro ,jedan od najvecih boraca ?

    Uz tebe smo! Sve najbolje od srca ti zelim!

    Legendo, samo napred, ne daj se i prijatan ti rucak!

    Pobeda je tvoja, samo napred, bice to sve kako treba. Uz tebe smo!

    tako je, izgurace on ovo 😀

    Covek primer, i ako suocen sa vrlo teskom bolescu, nije se sakrio i kukao… Ne kazem da je lako, ali po muci se poznaju junaci! Naklon!

    Svaka cast na dosadasnjoj borbi.. Samo tako neka se nastavi.

    Ma izdrazace Miha sve, jak je ko stena, zvezdas covek 😀

    Od srca sve najbolje za ovog velikog coveka

    Bio je optimista od prvog dana ??????

    Zašto uvek na dobre ljude ide ovako srnj

    horoskop Lave!!

    Nadam se da ve se izleciti skroz…pozdrav za Sinisu

    Navijam za njega da dobije i ovaj meč

    Velika ljudina, veliki sportista, patriota, samo jako i do najvažnije pobede ???

    Svako treba da sledi njegov primer, glavu gore i samo napred! Samo pozitivno …

    Uvek si bio borac. Ponedjujes ti ovo lagano legendo.

    Kakav je to kralj, zasluzuje sto brze ozdravljenje ?

    Veliki Miha ppbedjivao bezbroj puta na terenu a nadam se da ce pobediti i u ovoj najvaznijoj utakmici van terena

    Pobedjuje on ovo. Rodjen je to pobednik!

    Drzi se legendo nasa,svi su uz tebe <3

    Bice velikog doceka za tebe na tribinama kada ozdravis potpuno

    Sinisa ti znas samo za pobede tako da ce i bolest biti samo jedna u nizu..

    To se zove snaga, volja, optimizam. Bravooo Siniša, konačno neke lepe vesti

    Tako je legendo….umes samo da pobedjujes

    GRANDE MIHA

    ????

    Miha 1, Leukemija 0 !!!
    ???

    ??? jak je Miha

    Kakav je ovo borac od coveka pa to je nevidjeno❤️

    Ozbiljan, i pre svega veliki covek, zasluzuje sve najbolje ??

    Lepe vesti. Svaka cast, svi smo uz tebe.

    Brabo Miho, nismo nii sumnjali u tebe…malo smo se plasili, ali smo verovali! ?

    Uhhh…kako je lose izgledalo kada smo saznali, a eto ga sad na pragu pobede, kako i prilici sampionu!

    Bravo legendo, samo napred ?

    E to ce mi biti odlicna vest kad Miha bude pobednik.

    Jos samo malo izdrzi kralju da ozdravis…

    Svi smo uz tebe,ne daj se!

    Ma brzo ce ovo proci

    ???

    Pobedices i to majstore,samo pozitivne misli

    Uopste ne sumnjam u njegov oporavak. Velika je to ljudina.

    POBEDICE!!!!!

    Mora…

    Samo hrabro care..

    Pobedice Miha

    Miha kralj…veliki borac…dobices to I ovu utakmicu.

    Samo hrabro do pobede, ti si bio i ostao LAV ??

    Najjaci opstaju a on je jedan od njih…samo napred…Uz Boziju pomoc?

    Pobedjuje Miha u to nema sumnje, samo hrabro!

    Izdrži još malo biće sve to prošlost posle!samo hrabrooo

    Tako je legendo, šutni levicom tu leukemiju sto dalje od sebe…Snagoo! ??

    Tako je..

    Samo razmišljaj pozitivno i proći će sve…

    Kakav je to karakter, borac.. pobedices i u ovoj utakmici majstore! ?

    Jaoo Nek mu Bog pomogne ?

    Drzi se Miho

    Samo pozitivno ?

    .. I drži se brate, ajde moraš to..

    Drzi se budi jak i nemoj psihicki da tones. Samo jsko!

    Legendo pred pobedom si

    Svaka cast na izdrljivosti, volji, upornoscu

    Kakav je to bio igrac, sada odlican trener a pre svega covek. Ljudina!

    Još jedan slobodnjak u rašlje 🙂
    Bravo Miha, veliki si!

    Bravo za ovog velikog gospodina! Covek je neunistiv!!!

    Miha izadji kao pobednik,drzimo ti svi fige

    BRAVO LEGENDOOOOOOO….IZDZI DOKTOREEEEEE!

    Bravo za Mihajlovica uvek je bio borac pobedice Leukemiju

    Nisam ni sumnjao da ces to pobediti legendo.

    Bukvalno sam znala da ce da pobedi bolest

    Hvala za sve. Uvek nas sve zadiviš , i kao igrač i kao čovek i trener ….

    E i da neku lepu vest cujemo

    Divne vesti iz italije.. za promenu

    Srecno legendoo,sto pre da nam se oporavis?

    Miha još penali!!! Samo jakooo brt! ???

    Ovaj lav ne posustaje! Volja za zivotom je jaca od svega!

    Ovaj lav ne posustaje! Kakva hrabrost i volja za zivotom!

    samo najjaci opstaju, uvek bilo i uvek bice

    E ovo su bas lepe vesti od naseg legendarnog Mihe

    Miho svi ovaj put navijamo samo za tebe!ti si pokazao koliko si jak

    Odlicno izgleda i to me bas raduje

    daa tacno se vidi da mu je dobro

    Bravo Sinisa ! Sjajne vesti od tebe. Tako je, ljudi kao ti se ne predaju. Grande Sinisa !

    Mihajlovic,legenda naseg fudbala

    Prosto bih volela da ovog coveka potera sreca u svakom pogledu. Da sa Bolonjom dogura do titule. Stvarno je zasluzio da mu se samo lepe stvari dogadjaju.

    Kao i uvek, Miha pobedi na kraju, Jos samo maloo

    Izdrzi legendo. Tvoj napacen narod je uz tebe!!

    Izdrži još malo Miho pa sa Bolonjom u LŠ sledeće godine

    Ajde pa da sa Bolonjom napraviš lom

    Najjaci nikad se ne predaju. Uz tebe smo Miho!

    Volimo te Miho!!

    Uz tebe smo legendo

    Sinisa kralju samo napred

    jedan je Miha kralj

    Hvala Bogu sto pobedjujes ovu opaku bolest veliki covece

    Sam svoj heroj! Ljudina je to!

    Dace Bog da sve bude kako valja. On to zasluzuje.

    Najjača levica koja je igrala fudbal

    Sinisaa legenda,jedan od najjacih ljudi

    Ovaj covek je pravo olicenje hrabrosti i koliko covek treba da bude jak u ovakvim vremenima. Svaka cast Mihaljovicu.

    Svaka cast ovom coveku, nemam reci. Bravo Miha!

    Legendo izdrzi

    Bravo Siniša silo ?

    Najjaci samo ostaju i nikad se ne predaju…??????

Postavi odgovor