U poslednjem intervjuu koji je dao Dušan Vlahović, za “Kalčomerkato”, rekao je kako će promeniti način proslave gola.
Vlahović je pogotke proslavljao stavljajući prste u uši, naročito na gostujućim terenima, a sad je rešio da to promeni.
#Vlahovic a CM: 'Voglio fare la storia della #Fiorentina, con il numero 9… Cambierò la mia esultanza. #Stipendi? Troveremo la soluzione' https://t.co/tZGACHsQcw pic.twitter.com/M40dlcyIkw
— calciomercato.com (@cmdotcom) April 13, 2020
Razlog je da ne bi nekog provocirao ili uvredio, a kako je otkrio, proslavu gola “skinuo” je od Memfisa Depaja.
– To sam preuzeo od Depaja, ali mislim da ću tu naviku uskoro da promenim. Kad igram na gostujućim terenima, postoji rizik da se pogrešno interpretira i shvati kao provokacija, što mi zaista nije namera – rekao je Vlahović.
Glavna tema u Italiji je koronavirus, s kojim se srpski fudbaler izborio nakon što je bio zaražen, a sada je u izolaciji.
– Situacija je izuzetno komplikovana, svi se nadamo da će ovo što prije da se završi. Živim blizu porodica koje su tokom ove pandemije izgubile nekog bliskog. Ipak, želim da se zahvalim svima koji čine maksimalne napore svakog dana kako bi se izborili sa ovim. Treniramo svakog dana. Stručni štab nam je dostavio plan rada kojeg se pridržavamo i trudimo se da ostanemo u formi, uz nadu da ćemo vrlo brzo ponovo biti zajedno. Nije lako, pogotovo jer mnogi od nas žive u stanovima, ali šta je, tu je – ispričao je Vlahović.
Cifra preminulih u Italiji ovog ponedeljka prešla je 20.000. Tragedija…



Sanja90
Sada kada bude smislio svoju foru, opet ce da ga prozivaju sto to radi jer su ga prozivali ?
Bojan
Dosadasnja proslava i nije bila nesto uvredljiva.
ferari
koliko golova postizes, nece se niko ljutiti ako ovako nastavis proslavljati golove
Zelimir
Treba dati gol druze ?
Dusan
Bravo Vlahovicu, slazem se sa tobom.
Zoran
Samo budi originalan i to je to!!
PAJA
MA sta te briga, samo resetaj mrezee i spontanooo u publiku hahaa
Consigliere
Samo nastavi sa resetanjem mreža
Milena
Pa i glupo izgleda,neka menja.
Miroslav
Samo ti zabijaj ,lako ce biti proslave
Dule
Budi svoj
Kosta
Ma opusti se i slavi kako se tebi slavi
Laza
Hahaha preuzeo od nekog kako se proslavlja
Micika
I neka promeni,dobro se setio…mogao je da smisli nesto sam,a ne da kopira….
Sandra
Mogao je od samog pocetka da smisli nesto originalno, a ne da preuzima tudje …
zeljko
samo budi originalan
Stasa
Sad ima vremena da smislja novu foru
Marko
Smisli svoje nesto, dosta bre kopiranja
Miroslav
Eto smislio je ?
Tasa
Opasn je a i dobar,vrhunski….
R.T.
Vala pametno mu to. Ionako im se sve sto urade uzima za zlo
Ceda
Mozda sad smisli neku svoju foru….
Aco
zasto da kopira to je bzvz
Tomke
Svi nekoga kopiraju kako okrenes… da li u igri, ponasanju, izgledu. Ovo je najbezbolnije.
Nemanja
Pametno ! Neka misle šta hoce bre ?
Veliki Gavrilo
Nek misle šta hoće al će on ipak da promeni ?