VLAHOVIĆ PORUČIO: Menjam proslavu gola, ne želim nikog da vređam

U poslednjem intervjuu koji je dao Dušan Vlahović, za “Kalčomerkato”, rekao je kako će promeniti način proslave gola.

Vlahović je pogotke proslavljao stavljajući prste u uši, naročito na gostujućim terenima, a sad je rešio da to promeni.

Razlog je da ne bi nekog provocirao ili uvredio, a kako je otkrio, proslavu gola “skinuo” je od Memfisa Depaja.

– To sam preuzeo od Depaja, ali mislim da ću tu naviku uskoro da promenim. Kad igram na gostujućim terenima, postoji rizik da se pogrešno interpretira i shvati kao provokacija, što mi zaista nije namera – rekao je Vlahović.

Glavna tema u Italiji je koronavirus, s kojim se srpski fudbaler izborio nakon što je bio zaražen, a sada je u izolaciji.

– Situacija je izuzetno komplikovana, svi se nadamo da će ovo što prije da se završi. Živim blizu porodica koje su tokom ove pandemije izgubile nekog bliskog. Ipak, želim da se zahvalim svima koji čine maksimalne napore svakog dana kako bi se izborili sa ovim. Treniramo svakog dana. Stručni štab nam je dostavio plan rada kojeg se pridržavamo i trudimo se da ostanemo u formi, uz nadu da ćemo vrlo brzo ponovo biti zajedno. Nije lako, pogotovo jer mnogi od nas žive u stanovima, ali šta je, tu je – ispričao je Vlahović.

Cifra preminulih u Italiji ovog ponedeljka prešla je 20.000. Tragedija…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | RIO FERDINAND: Odmah smo znali da će Kristijano biti najbolji!

26 Komentara

    Sada kada bude smislio svoju foru, opet ce da ga prozivaju sto to radi jer su ga prozivali ?

    Dosadasnja proslava i nije bila nesto uvredljiva.

    koliko golova postizes, nece se niko ljutiti ako ovako nastavis proslavljati golove

    Bravo Vlahovicu, slazem se sa tobom.

    MA sta te briga, samo resetaj mrezee i spontanooo u publiku hahaa

    Samo nastavi sa resetanjem mreža

    Samo ti zabijaj ,lako ce biti proslave

    I neka promeni,dobro se setio…mogao je da smisli nesto sam,a ne da kopira….

    Mogao je od samog pocetka da smisli nesto originalno, a ne da preuzima tudje …

    Sad ima vremena da smislja novu foru

    Smisli svoje nesto, dosta bre kopiranja

    Eto smislio je ?

    Vala pametno mu to. Ionako im se sve sto urade uzima za zlo

    zasto da kopira to je bzvz

    Svi nekoga kopiraju kako okrenes… da li u igri, ponasanju, izgledu. Ovo je najbezbolnije.

    Pametno ! Neka misle šta hoce bre ?

    Nek misle šta hoće al će on ipak da promeni ?

Postavi odgovor