DIBALA PRELOMIO: Konačno gotova saga o odlasku Argentinca iz Torina!

Kako prenosi “Gazeta delo sport”, Paolo Dibala potpisao je novi ugovor s Juventusom, čime je završena saga oko njegovog odlaska iz Torina.

Dibala i “stara dama” sarađivaće, po novom ugovoru, do 2025. godine.
Dvadesetšestogodišnji Argentinac u Juventus je došao iz Palerma 2015. godine, te brzo postao jedan od najvažnijih igrača.

Sjajni fudbaler ponikao je u domovini, u Institutu.

Kako stvari stoje, u Torinu će se zadržati još dugo, pored velikog interesovanja.

PJANIĆ UŽIVA U TORINU: Juventus je izuzetna porodica!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina – 10. epizoda: Evropsko prvenstvo 2016. godine

75 Komentara

    Pa gde da daju njega on im najbolji igrac posle ronalda

    Ne mora nužno značiti da će ostati u Juventusu još dugo godina iako je potpisao novi ugovor! Sta ako se razmišljanja Dybale i kluba razlikuju, sta ako zeli novi izazov u karijeri, sta ako na vrata Stare dame zakuca Real ili Barselona za godinu dana?

    neces ti igde hah. sasvim ocekivano igracina je velika

    Pametno , Juventus je najbolji klub za Dibalu.

    Posle Ronaldaubedjivo najbolji igrač Juvea:)

    Malo je falilio da ga prodaju ali srecom nisu 🙂

    Nisu blesavi da izgube ovakvog igrqča:)

    Odlican nacin da se zadrzi i osigura ostanak dobrog igraca.

    Nisi sasavi da ga puste… Pametna odluka…

    on i m je kljucan faktor u ekipi, naravno da ce gledati da ga zadrze

    Odlično što je ostao, dečko je baš dobar igrač

    Ma kakvi neće da oni pustiti tek tako

    Naravno da ga Juventus ne bi pustio tek tako…

    Ocekivano da se Juventus nece tako lako odreci Dibale

    da ali sto se tice njegove karijere bolje da je otisao u neki drugi klub gde se igra napadacki fudbal i gde bi procvetao

    Juve ne pusta dobre igrace.. Bilo je i logicno da podpise ugovor.

    Ma kako da ne a malo falilo da ga puste tj da ga najure!!!

    Normalno da je potpisao ,dečko je glavni igrač sad u Juventusu !

    bukvalno nosioc igre u Juventusu, cak je i Ronaldo u senci pored njega

    Dybala je odlican igrac za Juventus i ovo im je veliki plus sto je ostao

    ma gde ce,Srbi ga i opevali,samo neka kida pratimo ga i dalje

    Po svemu sudeći dibala zavrsava karijeru u juventusu..

    ne verujem da ce u Juventusu zavrsiti karijeru otici ce on sigurno

    Ovo se moglo i pretpostaviti. Mislim da ce jos mnogo da pokaze u Juventusu i definitvno odlicna odluka kluba da se produzi ugovor sa njim

    Naravno da ostaje, nisu ludi da ga puste a kida

    Ma gde da ide kad je ovde sjajan i lezi mu Juventus.

    Najbolji igrac Juventusa ,ovo je prava odluka

    Ocekivano, fantastican igrac, nece ga oni tek tako pustiti.

    Nije Juventus lud da ga pusti, a i kuda bi sa njim?

    To su svi cekali,ne treba odbaciti dobitnu kombinaciju,a to stvarno jesu Dibala i Juve

    Juventus nije lud da ga pusti,covek ima levu nogu kao Mesi

    Normalno, dobar igrač, što bi ga pustili

    Ovo je bilo ocekivano, svaki prelazno rok Dibala ide negde, a Juve ga samo blindira i dize cenu. Odlican marketing.

    Jedva cekamo da sezona pocne i da gledamo dibalu u nove pobede!

    Odlicno sto je ostao u klubu, radi se o sjajnom igracu!

    Dobro mu je i ovde, samo neka ne ide nigde

    Ovo je bilo ocekivano. Nisu ludi da puste ovakvog igraca.

    Slažem se,nadao sam se ovom ishodu…

    Ma to samo pumpali price da mu digne vrednost ugovora.Klasika

    Pa njemu očigledno odgovara tamo i to je to!!!

    Juve je napravio odlican potez time sto je odlucio da zadrzi Dibalu

    Definitivno im treba…

    odlicne vesti za nas navijace juventusa

    sto bi neko odlazio iz tima u kom igra ronaldo 😀

    Znaci ostaje u Juventusu, tako i treba, to je pravi klub za njega

    Tamo je zadovoljan, igra u jakoj ekipi koja se bori za trofeje svake god.. dobra kinta

    Postaće legenda Juventusa.

    Slazem se,Dibala ce tek da pokaze koliko je odlican igrac

    Odlican potez Juventusa, sacuvali su jednog od najboljih igraca.

    Gde sada da ideš, igra sa Ronaldom u Juventusu šta ti treba više

    Tresla se gora rodio se mis.

    Hahahahahahajaha lepo kazem sebi svaki put, da necu da verujem u ove gluposti o imaginarnim transferima i nasednem.

    Odlican je Dibala. Tu mu je i mesto.

    odlicno. fantastican fudbaler i dobro sto su ga zadrzali u klubu.

    Najbolja odlukaa

    Odlican igrac, dobar potez Juventusa

    Fantastičan igrač zaista, dobro za klub što ostaje.

Postavi odgovor