ODBIO BARSU ZBOG PREMIJER LIGE: Sjajni bek PSŽ-a ide na Ostrvo!

Veliki broj sjajnih fudbalera ostaće bez ugovora ovog leta, a među njima je i levi bek PSŽ-a, Lajvin Kurzava.

Francuski mediji pišu da je Barselona zainteresovana da dovede člana PSŽ-a kao slobodnog igrača.

Tako bi konkurisao s Albom za mesto uz levu aut-liniju u odbrani.

Ipak, on bi radije u Premijer ligu nego u Primeru, na Ostrvu su za njega “zagrizli” Arsenal i Liverpul.

gettyimages 1142659481 594x594 1
Robertson (desno) možda dobija konkurenciju (FOTO: Getty/
Michael Regan/Staff)
U Arsenalu bi imao veće šanse da igra.

Za mesto u startnih 11 borio bi se s Kiranom Tirnijem, a Sead Kolašinac bi u tom slučaju verovatno bio preseljen na štopersku poziciju.

Kad je Liverpul u pitanju, bilo bi malo teže.

Na “Enfildu” bi za minute vodio borbu s neumornim Endijem Robertsonom, trenutno jednim od najboljih levih bekova na svetu, koji se izborio s teškom životnom pričom.

Videćemo kakav će izbor na kraju napraviti francuski fudbaler, jasno je da je na “slatkim” mukama…

Zdravko Kuzmanović: Radomir Antić je bio veliki gospodin! Ako Zvezda pozove… Serija A je ludilo!

47 Komentara

    Nemoj u Liverpool, nece tamo biti standardan, ako vec bira izmedju Arsenala i Liverpoola bolje u Arsenal da ode, tamo ce igrati sigurno a to mu je najvaznije a vratice se Arsenal u vrh

    Liverpulu treba još jedan levi bek, a ne da jadnog Milnera raubuju pod stare dane da šparta duž aut-linije

    Kod engleza bi se uklopio i to u Arsenalu, u Liverpulu sumnjam da bi dobio šansu a Barsa propade, bež’ od španaca

    Jel ovo prvoaprilska šala??? Lik je odbio Barsu? Pa, sine, to se ne odbija tako lako 🙂

    Ako ode na ostrvo, bolji izbor bi mu bio Arsenal, jer ima vece sanse da igra u prvom timu.

    Najbolje po njega jeste da produzi ugovor i ostane tu gde jeste

    Od ponudjenog, naravno ako je istina najbolji izbor bi bio Liverpool.

    pa ko jos nece da odbije barsu kad se raspada

    Premijer liga je zakon a barsa je barsa,ne može čovek da bude pametan!

    Uklopio bi se on dobro u Arsenal

    Sa kim da se uklopi? haha

    Uf , kad bi dosao u Liverpul to bi bilo pun pogodak. Odlican fudbaler

    Slažem se. Samo se nadam da će mu Klop pružiti šansu.

    A sta ce u Liverpulu da mi je znati, sta ce on Liverpulu

    Zasto ne bi jednostavno produzio ugovor? Ne zaci da ce otici…

    Pa da greje klupu? Najbolji izbor bi bio ili Inter ili Manca. Mislim na djavole.

    Za Junajted je idealno resenje po levoj strani. Fali im takav igrac

    Vise ce igrati na ostrvu, a u barsi je svakako sve podredjeno mesiju, pa je pitanje ko ce se kako tu uklopiti

    Bolje mu je da ide u Arsenal,ako hoće da donje do izražaja.

    Arsenal u ovom trenutku ne bi izvukli ni Anri, ni Ronaldinjo ni Ronaldo ni Mesi….

    Po meni losa odluka….pitanje je koliko ces biti na terenu. Verovatno ce ti klupa biti najbolji ortak

    Dolazi u Liverpool da Robertson malo odmori

    Ja ipak mislim da gresi sto nece u Barsu, u Liverpulu ce sigurno grejati klupu.

    U Arsenalu bi igrao on je dobar bek ?

    Možeš kako hoces kad si klasa !!!

    svaki profi igrac sanja premier ligu…

    Meni je on za barsu pravi bek,sad videcemo

    Zna covek gde se igra najbolji fudbal

    Koji god izbor da napravi bice super za njega

    U Liverpulu ces grejati klupu svakako!

    E moj sine nisi treba da odbijes barsu, igrao bi sigurno!

Postavi odgovor