NJUKASL JE PONOSAN Ljudina - zarađuje 850 funti, a dve trećine donira!

Mnogi fudbaleri pomažu medicinskim radnicima i čitavom sistemu u borbi protiv koronavirusa, a svemu se pridružio i Njukasl.

“Svrake” su osnovale fond za dobrovoljni prilog medicinskom sistemu Velike Britanije, a među njima se posebno istakao Meti Longstaf.

Dok traje pandemija, doniraće čak 30 odsto svoje plate.

Ono što je zanimljivo jeste činjenica da talentovani vezista po zarađuje, u odnosu na druge, mizernih 850 funti nedeljno!

Longstaf (20) se na Ostrvu proslavio golovima protiv Mančester junajteda, u dva navrata tresao je mrežu u oba susreta s “đavolima”.

https://twitter.com/WorAlmiron/status/1241336842257149956

Nema sumnje da će ostati upamćen i po ovom veoma nesebičnom činu.

Ukupno je ove sezone odigrao 12 utakmica za Njukasl.

KEJN OD 200 MILIONA “Zašto da ne – svi su ionako dolazili u naš klub!”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | RIO FERDINAND: Odmah smo znali da će Kristijano biti najbolji!

79 Komentara

    A oni iz Arsenala ne daju da im se smanji plata koja iznosi 120hiljada funti nedeljno…

    Svaka cast.. a ne kao 90% ovih fudbalera sto kukaju na pomen smanjenja plata.. Bravo

    Da ih je vise ovakvih,gde bi nam bio kraj,ne bi bilo krize.

    Pa oduvek je bilo ovako, oni sto manje zaradjuju su spremniji da odvoje vise i veci su ljudi, ovi sto ne znaju sta ce sa milionima vrlo brzo izgube osecaj sta znaci biti covek i sve im je malo!

    Bas tako, nije isto njehovih 500 i necijih milion, jer taj sto je dao milion ima iza sebe jos 300 milki

    Gest vredan pricanja. Svaka ti se dala

    Pa kad ga pogledas vidis dobrotu na njegovom licu.Nadam se da ce ovo neko znati da ceni

    Bravo legendo, bices ti veliki fudbaler

    mala plata veliki covek

    velika plata jos veca stipsa

    pa koliko si ti prijatelju dobar covek…

    Tako sam ponosan da ima ljudi koji tako osećaju da treba da urade. SVAKA ČAST!!!!

    Lep gest, ali vise on zaradjuje… xD

    Što manje plate veći ljudi, bravo za dečka !

    Stvarno je tako. Ipak lep gest.

    Svaka cast

    Bravo ridji brate nas, vratiće se to!!

    Sta je covek a ne ove zvezde sto zaradjuju milione se stisli

    Tolko su ponosni na njega, da će mu i sledeću dati 850.

    Lep Gest. Trebali bi se ostali ugledati na njega.

    Ne zaradjuje puno pa ipak moze nesto da uradi

    Tako i treba, a ne kao pojedini smecari

    Ovo su ljudi za postovanje, a ne neki…

    Trebao bi da bude primer svima koji se žale na smanjene zarade a on sa mnogo manje primanja daje drugima.

    To je human covek, ne misli samo na sebe…svaka cast..

    Eto, on nema bog zna kakvu platu u odnosu na druge fudbalere iz PL ali je u odnosu na ostale najskuplji čovek..??????

Postavi odgovor