ŠALA ILI ISTINA? Trenutak zbog kog je Nejmar otišao iz Barse (VIDEO)

Već dve godine priča se o tome kako Nejmar po svaku cenu želi nazad u Barselonu, iz koje je u PSŽ otišao uz svetski transfer rekord.

U ovim danima bez fudbala, mnogi prave razne šale da pokušaju da opuste narod, a jedna nas je posebno nasmejala.

Snimak koji ćete videti, na kom su upravo Nejmar, kao i Leo Mesi i Luis Suarez, jeste iz doba Brazilca u Barsi.

Opis je sjajan: Trenutak kad je Nejmar odlučio da napusti Barselonu.

Zaista je urnebesno, nema šta.

U međuvremenu, Nejmarov PSŽ proglašen je za šampiona Francuske.

Da li je katalonski klub novo-staro odredište, videćemo…

FABRIKA NAPADAČA Od Toresa do Feliksa – ko je predvodio atak Atletika

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

46 Komentara

    Ma ovo je glupost, nije to sigurno razlog da ode neko iz kluba

    haha sta sve nece da napisu novinari

    Steta za Barselonu sto je uopste pustila Nejmara, jer on i Mesi u tandemu.. Retko ko je mogao sa Barsom tada. Bilo bi lepo da se Nejmar vrati, ali cisto sumnjam da ce se to dogoditi. Po mom misljenju je gadno pogresio sa PSG.. Pravio je pogresne poteze u karijeri definitivno.

    Al se ljutnuo… Nekako sam uvek gledao na njega kroz reprezentaciju a tu ništa, par bljesaka i trava…

    Sto bi rekao Verati, nisu oni tamo zbog para.

    Taj temperament Juznoamerikanaca ima uticaja, ali mislim da nije presudan u njegovoj odluci. Sam je izjavio da je u senci Messija i da zeli da bude glavni lider i vodja na terenu, da mu je dosadilo i dojadilo da bude u senci. Smatrao je da je u istom rangu ili cak i bolji i da ce to dokazati u dresu Parizana. Svakako i miris Qatarskog novca je tu odluku samo ubrzao i imao je jos veci razlog zasto je insistirao na tom transferu.

    Nejmar koliko god da je dobar je prepotentan i nije timski igrac.Dokle god on mislio da je najbolji i da se sve vrti oko njega samo ce puniti novinske strane a nista pokazivati na terenu

    Presao je jer nije zeleo da bude u Mesijevoj senci a i zbog para naravno, i to se zajebao

    uvek bi bio u Mesijevoj senci

    Definitivno mu je to najveca greska u karijeri

    Nije jedini koji je zbog para napravio ovakvu gresku.

    Otisao je jer trava u Barsi nije isto zelena kao u kao u PSG, pa sad je zbog tretiranja mekana i zelenkasta i moze lepo da se valja po njoj …. otisao je zbog para, dzepovi mu gladni miliona…

    Hahah otisao je da bi bio rekorder u najvecem transferu. Ali tandem u Barsi je bio odlican izmedju njega messija i suareza ne vezano za njihov odnos i ovaj snimak gore.

    Naravno Da je potrcao za parama jer u barsi nije bio plaćen kao mesi i bio je u senci mesija

    Ja mislim da Nejmar ipak zeli da i nije bas sala, al je svakako dobra fora.

    Ko zna mozda i zbog suareza je napustio barsu ali bi bilo dobro da se vrati!

    otisao je on samo zbog dobre plate u PSG

    povukle ga pare

    Vreme je da ronaldo i mesi predju u psg

    Pa oće čovek da igra sa najboljima

    Hahahha, meni je ovde Mesi najsmešniji,

    briga njega sta se desava 😀

    ahahaha, Mesijeva reakcija najjaca.. 😀

    Cvile mu za obojcu

    hahahah odličan video, ali svi znamo da je prešao zbog novca

    hahaha nasmeja me

    Ahahahahhaha a Mesi boli ga uvo ???

    hahahahahhahah fora je odlicna 😀 al vidite facu Nejimaru,neprocenjivo.Svaka cast za snimak,slatko me nasmeja

    Pa kako ga je pogledao, sve je moguce? Ali mislim da su odličan trio bili

    aaaaaa vidi se da je nezmar prznica

    Bilo bi mu najpametnije da bude u Barsi. A snimak mislim da je ovde Nejmar bio jako ljut hahaa

    suarez sta drugo od njega da se ocekuje kad grize ljude sto ne bi isutno luoptu nekom hahaha

    Hahahahahha ali Mesijeva reakcija-nema je..

    Da bre kao drvo neko

    Dobar opis, vidi se da ga je opasno iznervirao Suarez…

    A pazi Mesija kako mudro cuti i gleda, komedija.

    Mesi doktor samo posmatra reakciju… hahaha

    Hahaha da samo zato sto mu je ovaj sutnuo loptu i nije mogao da veze pertle.

    Ahaha, pa ovo je hit.. Znam kad je ovo bila. Dobru su foru napravili sa opisom

    jaoooo ovo je samo da se pise nesto

    pa sto da ne, dobra je fora

Postavi odgovor