SKANDAL U ŠPANIJI: Fudbaler je Reala, a otvoreno se ponudio Barseloni!

Kad su Real i Barselona u pitanju, ne dešava se često da neki fudbaler izrazi želju da zaigra u redovima ovog drugog.

Glavna zvezda ove priče je Dani Sebaljos, igrač Reala na pozajmici u Arsenalu, koji se praktično ponudio Barseloni!

Tako je Sebaljos rešio da “poradi” na sopstvenom marketingu…

– Meni se fudbalska filozofija koju Kike Setijen koristi, čini spektakularnom. Zapravo, idealnom baš za mene. Do sada nisam imao tu sreću da me on trenira, ali bih voleo da sarađujem s njim. Uz to, on je u klubu u kome baš takve ideje, kao što su njegove, mogu da donose trijumfe – rekao je ovaj dvadesettrogodišnjak.

Sebaljos je jedan od najboljih mladih fudbalera koje Španija ima, o čemu svedoče i poslednja Evropska prvenstva za uzrast do 21 godine.

Najpre je 2017. izabran za najboljeg fudbalera završnog turnira, u kome je Španija u finalu izgubila od Nemačke.

Potom su se, dve godina kasnije, uloge u finalu zamenile, a on je bio izabran u idealnu postavu prvenstva.

Ipak, nije zablistao u seniorskoj konkurenciji onako kako su svi očekivali, pa ga je Real poslao na pozajmicu u Arsenal.

Do prekida sezone, odigrao je 24 utakmice za “tobdžije”, s 56 minuta u proseku po susretu.

Trenutna cena Sebaljosa je 32 miliona evra.

BRUNO PORUČIO: Došao sam u Mančester junajted da osvojim sve!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

67 Komentara

    Odlican igrac, steta sto ne moze da se izbori u onakvom Arsenalu

    Po svemu sudeći bolje bi mu pala Barsa?

    Sto je babi milo, to joj se i snilo .

    Ništa momak nije pogrešno rekao,real nema zbog čega da se buni jer im očigledno ne treba. A ne bilo loše videti u barsi uskoro.

    Zna i on da Real nece trenutno da ga vraca nazad

    Zna covek šta valja , BARCA JE BARCA !!!

    Mozda se celnici Barse zaintersuju za njega ,nikad se ne zna.

    Pa dobro covek je izrazio svoje zelje. Zasto da ne. Mozda mu se i posreci.

    Decko moze samo da se nudis Barsi, nece ga ni Arsenal zadrzati.

    Brzopletost ili želja da se piše o njemu

    Pa ako je na pozajmici Arsenalu…sta je tu lose ako zeli u Barsu…

    Covek je samo rekao sta misli.. sto to odmah mora da znaci da se ponudio. Mozda mu je to samo neka zelja, ali ne mora da znaci da ce da se ispuni…

    pa dobro Dani Sealjos jeste mlad igrac i ovo bi mogao da bude jedan vrlo zanimljiv fudbalski tranfer ne vidim nista sporno sto je pokazao da postuje Barselonu i da bi voleo tamo da igra..

    Decko nista lose nije rekao samo je izrazio svoj stav, a to nije zabranjeno. Svakako ima pravo da izjavi koga ceni i smatra da mu odgovara kao trener.

    S obzirom da ima tek 23god i da tek treba da se pokaze moze da radi sta hoce samo da je to dobro

    Mocice da ga prodaju nekom klubu, potrudice se on

    hahahhaha… kakva reklama za sebe 🙂 Prvo treba da igras u tom timu gde si trenutno, da budes standard… A u Barsi ces svakako grejati klupu 😀

    Pa sta ima covek pravo da ima zelje i da kaze sta oseca i zeli.

    Ocigledno ni sam sad ne zna zasto je to izjavio, ali sad nema nazad, ali on u Real vise nece.

    Sad lepo moze samo sa klupe da gleda i dodaje vodu.

    Sam svoj mendžer. Učino je sebi medveđu uslugu. Sad će bele maramice…

    Nije medvedja usluga uopste…Zasto bi neko drugi upravljao sa njime ako moze da bira gde ce i ako ima cilj neki klub

    Po meni nije nista posebno,malo mi je cak i jadno da fudbaler ovako javno vapi za pozivom u odredjeni klub.Da ima igru vec bi ga odavno zvali

    Barsa bi mu bas legla, on i jeste igrac za njih realno

    S obzirom da se fudbaleri bacaju po travi pre bi bilo d abi on legao Barsi 😀 Ako me kapiras XD

    Po meni nije on igrac ni za real ni za barsu..

    Pa nema sada kuknjave, birao si sam, između Reala i Barselone, ali si odabrao Real, sad je kasno, triput meri jednom seci. I ja bih se lako uklopio u trenersku filozofiju trenera Save Milosevica, ali je kasno,prosao voz i za mene i za tebe, doduse, imas ti vise vremena od mene, ali sa ovim razmišljanjem ces biti novi Jese Rodriguez.

    Ima pravo dečko da se reklamira, možda ti i postigne nešto, još je mlad treba ga razumeti

    zaista njegove godine goovore o njemu

    Mozda stvarno ima zelju da ode u barsu..

    Voleo bi da mu Barsa pruzi priliku, al’ nista od toga.

    pa i ja mislim, treba on jos da radi

    Ma budala

    zasto tako mislis?

    Covek trazi malo medijske paznje sta drugo

    ALi naslov SKANDAL! Kao da ovih dana nismo citali dosta ovakvih tekstova.

    Papak

    sto je decko papak?

    Pa bas se i nije ponudio, samo je pohvalio trenera Barse

    Decko je kvalitetan igrac,iskazao je njegovo misljenje.Mislim da mu Real ovo nece oprostiti,ali ga ni Barsa nece dovesti.Toliko.

    Slazem se sa tobom u potpunosti. Ima da izvisi na obe strane

    Malo lud lik sta reci

    a mlad je, pa da mu oprostimo

    Nema oprosta ko predje iz Rela u Barselonu, to je isto kao iz Zvezde u Partizan.

    Bravo Djole, napokon da se slozimo oko necega!

    Ti ne mozes ni u raspalom Arsenalu da se ubacis u startnih 11, a kamoli u Barsi.

    Ima velike ambicije covek.

    Covek pokušava samo malo da skrene pažnju na sebe da bi cenu podigao i to je sve

    Lik bi verovatno za pare i rodjenu majku prodao, a ne fudbalski klub

    Prvi u arsenalu da nauči nešto pa onda da razmišlja o nečemu boljem

    Eeee jos on to da ukapira. Ocigledno misli da zna sve

    Uvek je bilo tako ko ne može u realnu da igra hoće u Barsu hahaha

    Jos da cujemo sta Kike kaze, pitanje je da li si ti kalibar za njegov tim

    Zbog ricalstva ta dva kluba sto vladaju u Spaniji ne veruj.da ce otici, ali i da ode slabo ce sta uraditi tamo. Bolje da se drzi Arsenala i tamo da ostane jos malo

    Pa dobro nije on bas neki igrac bez kojeg ne mogu a i da ode u barsu ne bi igrao 10 minuta za celu sezonu tako da sta znam…

    Posle ovoga moze da zaboravi na Real

    Sto da zaboravi malo se šalio lik nista vise od toga ?

    Samo lagano,imas dobar potencijal:)

    Pa dobro…vise je igrac Arsenala nego Reala…vodecemo kako ce navijaci reagovati na to, ali mi se svidja to koliko ceni trenera Barselone. Đozda bi bas u Barseloni zablistao onako kako i treba za svoj kalibar?

    U Arsenalu je imao par dobrih utakmica ali isto nije bas preterano zablistao, voleo bih malo vise da ponudi ako se nastavi sezona

    Mozda mu i podje za rukom da se uspesno proda, nikad se ne zna.

    mislim da se osetio povredjenim jer su ga poslali u arsenal na pozajmicu

    Tako je, isfrurstriran je pa se sad kao sveti. Lako to moze da mu se obije o glavu

Postavi odgovor