Kad su Real i Barselona u pitanju, ne dešava se često da neki fudbaler izrazi želju da zaigra u redovima ovog drugog.
Glavna zvezda ove priče je Dani Sebaljos, igrač Reala na pozajmici u Arsenalu, koji se praktično ponudio Barseloni!
Tako je Sebaljos rešio da “poradi” na sopstvenom marketingu…
– Meni se fudbalska filozofija koju Kike Setijen koristi, čini spektakularnom. Zapravo, idealnom baš za mene. Do sada nisam imao tu sreću da me on trenira, ali bih voleo da sarađujem s njim. Uz to, on je u klubu u kome baš takve ideje, kao što su njegove, mogu da donose trijumfe – rekao je ovaj dvadesettrogodišnjak.
Sebaljos je jedan od najboljih mladih fudbalera koje Španija ima, o čemu svedoče i poslednja Evropska prvenstva za uzrast do 21 godine.
Najpre je 2017. izabran za najboljeg fudbalera završnog turnira, u kome je Španija u finalu izgubila od Nemačke.
Potom su se, dve godina kasnije, uloge u finalu zamenile, a on je bio izabran u idealnu postavu prvenstva.
Ipak, nije zablistao u seniorskoj konkurenciji onako kako su svi očekivali, pa ga je Real poslao na pozajmicu u Arsenal.
Do prekida sezone, odigrao je 24 utakmice za “tobdžije”, s 56 minuta u proseku po susretu.
Trenutna cena Sebaljosa je 32 miliona evra.



Anonymous
Odlican igrac, steta sto ne moze da se izbori u onakvom Arsenalu
Peca
Po svemu sudeći bolje bi mu pala Barsa?
Sanja90
Sto je babi milo, to joj se i snilo .
Filip
Ništa momak nije pogrešno rekao,real nema zbog čega da se buni jer im očigledno ne treba. A ne bilo loše videti u barsi uskoro.
Petar
Zna i on da Real nece trenutno da ga vraca nazad
Nemanja
Zna covek šta valja , BARCA JE BARCA !!!
Coda
Mozda se celnici Barse zaintersuju za njega ,nikad se ne zna.
Janko 96
Pa dobro covek je izrazio svoje zelje. Zasto da ne. Mozda mu se i posreci.
Pedja
Decko moze samo da se nudis Barsi, nece ga ni Arsenal zadrzati.
Stasa
Brzopletost ili želja da se piše o njemu
BB
Pa ako je na pozajmici Arsenalu…sta je tu lose ako zeli u Barsu…
Zorica
Čovek je ambiciozan,nema šta.
Dragan81
Covek je samo rekao sta misli.. sto to odmah mora da znaci da se ponudio. Mozda mu je to samo neka zelja, ali ne mora da znaci da ce da se ispuni…
novosadjanin
pa dobro Dani Sealjos jeste mlad igrac i ovo bi mogao da bude jedan vrlo zanimljiv fudbalski tranfer ne vidim nista sporno sto je pokazao da postuje Barselonu i da bi voleo tamo da igra..
Kaca90
Decko nista lose nije rekao samo je izrazio svoj stav, a to nije zabranjeno. Svakako ima pravo da izjavi koga ceni i smatra da mu odgovara kao trener.
Ajax
S obzirom da ima tek 23god i da tek treba da se pokaze moze da radi sta hoce samo da je to dobro
Ruki
Mocice da ga prodaju nekom klubu, potrudice se on
Bosko
hahahhaha… kakva reklama za sebe 🙂 Prvo treba da igras u tom timu gde si trenutno, da budes standard… A u Barsi ces svakako grejati klupu 😀
Zeka
Pa sta ima covek pravo da ima zelje i da kaze sta oseca i zeli.
Katarina
Ocigledno ni sam sad ne zna zasto je to izjavio, ali sad nema nazad, ali on u Real vise nece.
Roki
Sad lepo moze samo sa klupe da gleda i dodaje vodu.
DuLE
Sam svoj mendžer. Učino je sebi medveđu uslugu. Sad će bele maramice…
Lima
Nije medvedja usluga uopste…Zasto bi neko drugi upravljao sa njime ako moze da bira gde ce i ako ima cilj neki klub
Andrej
Po meni nije nista posebno,malo mi je cak i jadno da fudbaler ovako javno vapi za pozivom u odredjeni klub.Da ima igru vec bi ga odavno zvali
Branislav
Ludak pravi bez teksta sam..
Milenko
Barsa bi mu bas legla, on i jeste igrac za njih realno
SoundON
S obzirom da se fudbaleri bacaju po travi pre bi bilo d abi on legao Barsi 😀 Ako me kapiras XD
Nikola
Po meni nije on igrac ni za real ni za barsu..
Lakidis
Pa nema sada kuknjave, birao si sam, između Reala i Barselone, ali si odabrao Real, sad je kasno, triput meri jednom seci. I ja bih se lako uklopio u trenersku filozofiju trenera Save Milosevica, ali je kasno,prosao voz i za mene i za tebe, doduse, imas ti vise vremena od mene, ali sa ovim razmišljanjem ces biti novi Jese Rodriguez.
Tzki
Ima pravo dečko da se reklamira, možda ti i postigne nešto, još je mlad treba ga razumeti
Tea
zaista njegove godine goovore o njemu
Ronaldo
Mozda stvarno ima zelju da ode u barsu..
Putnik
Voleo bi da mu Barsa pruzi priliku, al’ nista od toga.
Vukica
pa i ja mislim, treba on jos da radi
Mitar
Ma budala
Nemanja
zasto tako mislis?
zeljko1
Covek trazi malo medijske paznje sta drugo
Anonymous
Nista novo samo milo za drago za Figa:).
Cole
ALi naslov SKANDAL! Kao da ovih dana nismo citali dosta ovakvih tekstova.
Srdjan
Papak
Manki
sto je decko papak?
aleksa
Pa bas se i nije ponudio, samo je pohvalio trenera Barse
Fica
Decko je kvalitetan igrac,iskazao je njegovo misljenje.Mislim da mu Real ovo nece oprostiti,ali ga ni Barsa nece dovesti.Toliko.
Kiza30
Slazem se sa tobom u potpunosti. Ima da izvisi na obe strane
Aleksa
Malo lud lik sta reci
Petar
a mlad je, pa da mu oprostimo
Djordje Djordjevic
Nema oprosta ko predje iz Rela u Barselonu, to je isto kao iz Zvezde u Partizan.
Gvozdjen
Bravo Djole, napokon da se slozimo oko necega!
Djordje Djordjevic
Hvala Limenko:).
Pera
Ti ne mozes ni u raspalom Arsenalu da se ubacis u startnih 11, a kamoli u Barsi.
Dzoni
Ima velike ambicije covek.
Luka
Covek pokušava samo malo da skrene pažnju na sebe da bi cenu podigao i to je sve
Slave
Lik bi verovatno za pare i rodjenu majku prodao, a ne fudbalski klub
Bole
Prvi u arsenalu da nauči nešto pa onda da razmišlja o nečemu boljem
Milojica
Eeee jos on to da ukapira. Ocigledno misli da zna sve
Misa
Uvek je bilo tako ko ne može u realnu da igra hoće u Barsu hahaha
Micko90
Jos da cujemo sta Kike kaze, pitanje je da li si ti kalibar za njegov tim
Sasa 22
Zbog ricalstva ta dva kluba sto vladaju u Spaniji ne veruj.da ce otici, ali i da ode slabo ce sta uraditi tamo. Bolje da se drzi Arsenala i tamo da ostane jos malo
Sava
Pa dobro nije on bas neki igrac bez kojeg ne mogu a i da ode u barsu ne bi igrao 10 minuta za celu sezonu tako da sta znam…
Karlo
Posle ovoga moze da zaboravi na Real
Sparta
Sto da zaboravi malo se šalio lik nista vise od toga ?
Aleksandra
Samo lagano,imas dobar potencijal:)
Zeg an
Pa dobro…vise je igrac Arsenala nego Reala…vodecemo kako ce navijaci reagovati na to, ali mi se svidja to koliko ceni trenera Barselone. Đozda bi bas u Barseloni zablistao onako kako i treba za svoj kalibar?
Baraba
U Arsenalu je imao par dobrih utakmica ali isto nije bas preterano zablistao, voleo bih malo vise da ponudi ako se nastavi sezona
Nikola96
Mozda mu i podje za rukom da se uspesno proda, nikad se ne zna.
Mare86
mislim da se osetio povredjenim jer su ga poslali u arsenal na pozajmicu
Milojica
Tako je, isfrurstriran je pa se sad kao sveti. Lako to moze da mu se obije o glavu