MOĆAN KRAJ SEZONE Primera bi mogla da se završi spektakularno!

Udruženje hotelijera s Kanarskih ostrva pod nazivom “Ashotel” poslalo je predlog čelnicima španske lige – kako da se završi Primera.

Naime, oni predlažu da se Primera okonča na Kanarima, koji nisu ozbiljnije pogođeni koronavirusom.

U Španiji je do sada zaraženo 153 hiljade ljudi, a od toga je “samo” 1.860 sa Kanarskih ostrva.

Predsednik ovog udruženja Horhe Marišal poslao je pismo predsednicima fudbalskog saveza i Primere.

– Udaljenost je delomično zaštitila ostrva od širenja koronavirusa, za razliku od onog što se dogodilo nažalost u drugim delovima Španije. Raspolažemo sa dovoljno fudbalskih terena i dozvolom za igranje Primere, a takođe imamo i terene za fizičku pripremu igrača – napisao je prvi čovek “Ashotela”.

Dakle, igrači bi bili smešteni u njihovim hotelima, sve utakmice bile bi odigrane na Kanarima, a još uvek se čeka na odgovor Primere i Saveza.

Do kraja sezone ostalo je 11 kola, Barselona je prva sa 58 bodova, dva više od Real Madrida.

ODBIO BARSU ZBOG PREMIJER LIGE: Sjajni bek PSŽ-a ide na Ostrvo!

Zdravko Kuzmanović: Radomir Antić je bio veliki gospodin! Ako Zvezda pozove… Serija A je ludilo!

39 Komentara

    Ko kaze da bi i tamo bilo bezbedno odigrati? Najbolje cekati da prodje sve, nego pozurivati nesto.. Ima dana za megdana

    Odlicna ideja.Naravno samo ako sa njima krenu zene i devojke.Sta da rade tamo sami.Ima 11 kola do kraja.Snasli bi se oni,ali je ovako sigurnije.

    Nije ovo loša ideja, ako ne bude moglo normalno da se završi, što da ne

    Sve nesto predlazu pale ljude a ko zna sta ce na kraju od svega biti…..

    Hotel i Kanarska ostrva,pa gde ces vise ..

    Svakako se zivot mora nastaviti, kad-tad. Pa, sa njim i fudbal. Bravo za ideju. Konacno sa FiFe da predjemo na travu ???

    igraju se vatrom i evropa nije bila pogodjena korona virusom pa sta se desilo zbog fudbala?

    Upravo tako,mozda trenutno nisu ugrozeni,ali ako se ovo odigra tamo ne bi me cudilo da budu novo zarsite…

    Pa, nije bas zbog fudbala 😉

    Ovi hotelijeri su pravi ratni profiteri, samo na zaradu misle. Al od ovog predloga nece biti nista.

    Pa fudbal se samo i vrti oko para, bas ih briga moguce žrtve.

    Ali bukvalno profiteri!A sama ideja je glupost notorna.

    Nadam se iskreno da će se nastaviti, samo da prođe ovo već jednom

    Ja bih iskreno voleo da se nastavi ali pitanje šta će biti

    Ovo je samo predlog, ko zna šta će biti

    Ovo je vrh ideja! Jos TV prava i svaki dan po dve tekme 😀

    Dobar predlog… I ja bih na Kanarska ostrva!!

    Niko ne pominje prisustvo/odsustvo publike. Bez publike ne bi to bilo to

    Odlična ideja samo da već počnu da igraju fudbal

    e to bi bilo tesko ludilo i krajnje zanimljivo a ostrva su prelepa

    Sjajna ideja,pitanje da li i ostvarljiva…

    Prijavljujem se da budem navijac 🙂

    Da odobre pa da pratimo zavrsnicu 😀

    Od te price nema nista

    slažem se. ili će se nastaviti kako treba ili će poništiti sezonu.

    Dobar predlog,svidja mi se,samo da odobre to

Postavi odgovor