Udruženje hotelijera s Kanarskih ostrva pod nazivom “Ashotel” poslalo je predlog čelnicima španske lige – kako da se završi Primera.
Naime, oni predlažu da se Primera okonča na Kanarima, koji nisu ozbiljnije pogođeni koronavirusom.
U Španiji je do sada zaraženo 153 hiljade ljudi, a od toga je “samo” 1.860 sa Kanarskih ostrva.
Predsednik ovog udruženja Horhe Marišal poslao je pismo predsednicima fudbalskog saveza i Primere.
– Udaljenost je delomično zaštitila ostrva od širenja koronavirusa, za razliku od onog što se dogodilo nažalost u drugim delovima Španije. Raspolažemo sa dovoljno fudbalskih terena i dozvolom za igranje Primere, a takođe imamo i terene za fizičku pripremu igrača – napisao je prvi čovek “Ashotela”.
Dakle, igrači bi bili smešteni u njihovim hotelima, sve utakmice bile bi odigrane na Kanarima, a još uvek se čeka na odgovor Primere i Saveza.
Do kraja sezone ostalo je 11 kola, Barselona je prva sa 58 bodova, dva više od Real Madrida.



Srdjan
Ko kaze da bi i tamo bilo bezbedno odigrati? Najbolje cekati da prodje sve, nego pozurivati nesto.. Ima dana za megdana
Vladimir
Odlicna ideja.Naravno samo ako sa njima krenu zene i devojke.Sta da rade tamo sami.Ima 11 kola do kraja.Snasli bi se oni,ali je ovako sigurnije.
Vlada
Nije ovo loša ideja, ako ne bude moglo normalno da se završi, što da ne
Tasa
Sve nesto predlazu pale ljude a ko zna sta ce na kraju od svega biti…..
Bix
Hotel i Kanarska ostrva,pa gde ces vise ..
Dragačevac
Svakako se zivot mora nastaviti, kad-tad. Pa, sa njim i fudbal. Bravo za ideju. Konacno sa FiFe da predjemo na travu ???
Paki
Ma samo da ovo prodje sve cemo lako
Tomane17
Odlična ideja, moglo bi da bude vrhunski
stevan
Jedva čekam da vidim kraj.
PAJA
Sve sami predlozi
Step
Genijalno
Marko855
igraju se vatrom i evropa nije bila pogodjena korona virusom pa sta se desilo zbog fudbala?
Nikolica
Upravo tako,mozda trenutno nisu ugrozeni,ali ako se ovo odigra tamo ne bi me cudilo da budu novo zarsite…
Korona
Pa, nije bas zbog fudbala 😉
Milan
Nije losa ideja
Djeneral
Ovi hotelijeri su pravi ratni profiteri, samo na zaradu misle. Al od ovog predloga nece biti nista.
Deki sigurica
Pa fudbal se samo i vrti oko para, bas ih briga moguce žrtve.
Vuk
Ali bukvalno profiteri!A sama ideja je glupost notorna.
Njegomir Merima
Nadam se iskreno da će se nastaviti, samo da prođe ovo već jednom
Makelele
Ja bih iskreno voleo da se nastavi ali pitanje šta će biti
Đole
Ovo je samo predlog, ko zna šta će biti
Preki
Uuu, ovo bi bilo milina za gledati
Nenad
Ovo je vrh ideja! Jos TV prava i svaki dan po dve tekme 😀
Maki
Dobar predlog… I ja bih na Kanarska ostrva!!
Baki
Dobar predlog za zavrsetak lige
Deki
Niko ne pominje prisustvo/odsustvo publike. Bez publike ne bi to bilo to
Stasa
Odlična ideja samo da već počnu da igraju fudbal
Marrakech
e to bi bilo tesko ludilo i krajnje zanimljivo a ostrva su prelepa
Nikola
Zanimljiva ideja ??
Fića
Sjajna ideja,pitanje da li i ostvarljiva…
Goran
I ja bi tamo.Lepa ideja.
Mare
Bilo bi dobro kad bi moglo al nesto sumnjam
Filip
Prijavljujem se da budem navijac 🙂
Z
Pa nije im ni ovo lose..
Denis
Da odobre pa da pratimo zavrsnicu 😀
Vuk
Od te price nema nista
Mihajlo
slažem se. ili će se nastaviti kako treba ili će poništiti sezonu.
Vasa
Dobar predlog,svidja mi se,samo da odobre to
Pedja
Zelimo i mi na Kanarska ostrva ?