NE IDE MU SE IZ LONDONA Luiz i Arsenal bi mogli da nastave saradnju

Kako stvari Arsenal u letnjem prelaznom neće prodati defanzivca Davida Luiza, pošto je njegov agent istakao da postoje velike šanse da se saradnja produži.

U aktuelnoj sezoni Brazilac je bio standardan na poziciji štopera, ali bilo je i grešaka, pa bi možda navijači rado videli nekog drugog na tom mestu u timu.

Iskusnom 33-godišnjem fudbaleru ugovor ističe na kraju sezone. Ipak, postoji opcija da se produži na još jednu, što će verovatno biti i učinjeno.

Luizov agent Kia Jorabahijan navodi da igrač ne razmišlja o odlasku iz Londona i da će uskoro razgovarati sa klubom o novom ugovoru.

On se dotakao i mogućeg odlaska Luiza u Benfiku. Jorabahijan je istakao da bi Brazilac mogao da se vrati u bivši klub ako se u budućnosti stvari poklope.

Objavljen raspored utakmica u Španiji: Sevilja i Betis otvaraju kolo

OBAVEZNO POGLEDAJTE:PONOVO NAPUŠTA DOMOVINU Dva kluba žele da dovedu Balotelija?

68 Komentara

    nije lo igrac ali ima kikseve on ,a to u premijer ligi napadaci retko prastaju

    Najveca rupa u Arsenalu ,otarasiti ga se sto pre!!!

    Očajan igrac,kiksara velika ,mng golova su primili zbog njega

    Ima sta da mu se zameri, ali mislim da nije jedini krivac za neke kikseve.

    Nije jedini ali j3ste najveci,zbog njega im.dali najvise golova !!

    Tesko da ce arsenal naci boljeg stopera od njega

    Dobar je stoper, a Arsenalu je potreban tako da je sasvim ocekivati nastavak saranje izmenju njih

    Hahahahhah ti kad bi gledao fudbal.ne bi rekao ovakvu glupost ,David Luiz dobar igrac pa on bre da trci ne zna!!!!

    Dobar igrac ali dzabe kada je odbrana Arsenala busna ko svajcarski sir

    Ne moze on da stigne sve strane da pokrije, treba mu jos jedan solidan stoper kao pertner u odbrani

    On bi da ostane, a da li ga klub zeli to je pitanje.

    Oni svakako boljeg stopera od njega nemaju, sigurno ce ga zadrzati

    Ma ostaće on tu sigurno gde bi mogo da ode

    Treba mu pružiti šansu još jednu sezonu da vidim šta može uraditi još

    Pa ove sezone je bio konstantan u igri, verovatno ce tako biti i sledece

    Dresinarski klub sa dresinarskim igracima

    Šta ovaj Arsenal rado od sebe to je neverovatno.. Treba da se reši ovog balvana

    Ma sto bi isao kad mu je dobro u Londonu

    Ne znam…meni je on nevidjen kiks igrac…

    Jos godinu dana i to mu je to!

    Pa da…jos godinu dana dobrog ugovora i onda da zavrsava karijeru u benfici

    Svi navijamo da ga gledamo jos dosta u dresu topdzija

    Arsenal trenutno nema boljeg defanzivca od Luiza

    Ako im je on najbolji, onda i dobro prolaze

    Luiz jak na loptu koristan i dobar igrac

    Dobro njemu dobro njima što bi išao bilo gde.

    i mesto mu je u ovom klubu,ne znam sto bi menjao

    Tu se pita uprava klubaa, a ne navijaci sta ce biti sa njim. Svakako mislim da mu treba pruziti jos jednu sansu.

    Jos sezonu dve, i seli se u neku slabiju ligu. Mozda i ode u Benfiku.

    Moze on jos da igra Premijer ligu. Ostace sigurno.

    I ja mislim tako

    Korektan igrac u nekim periodima i odlican. Mogao bi malo do Azije da uzme ogromnu kintu.

    U to ne sumnjam da ce otici tamo pred kraj sezone da namlati jos para

    mislim da moze jos on da pruzi iako ima 33 godine

    Ni meni se ne bi išlo nigde, 100000 f nedeljno esi lud

    Mislim da se on lepo uklopio u Arsenal,i ne vidim razlog zašto bi išao

    Ima je on i dobre momente u Arsenalu, zasluzuje da mu produze ugovor.

    Pa zasto bi isao, dobre stvari ne treba menjati.

    Naravno da ne treba da ide,može još dve sezone vrhunski da odigra.

    Ko radi taj i greši. Luiz je jedan od retkih igrača koji daju sve od sebe svaku utakmicu

    Ostaje on u Arsenalu još jednu sezonu

    33 godinee.. Bio sam ubedjen da je barem za 5 mladji.

    Hahahahaha isto, ovo je i za mene šok 😂😂

    Neka odigre još sezonu- dve posle za Ameriku i to je to

    Po meni mogli bi da mu produzee ugovor. Ne bi trebalo nagloo da donesu odluku

    Jedan od retkih koji je igrao dobro konstantno samo sto nema pravu pomoć u odbrani …ostace on tu

    Slazem se, bolje da mu produze ugovor i pruze jos jednu sansu.

    Treba mu.pruziti jos jednu sansu. Mozda sad sve bude na njegovoj strani.

    Ovu pandemiju su celnici klubova ocigledno iskoristili za mudrovanje

    Neka ga, mozda i opravda produzetak sezone. A za sve ostalo mozemo samo da cekamo 🙂

Postavi odgovor