STIŽE ARAPSKI NOVAC Premijer liga dobija još jedan "svemogući" klub?!

Premijer liga mogla bi da dobije još jednog bogatog vlasnika kluba, pošto je Njukasl u pregovorima s fondom u Saudijskoj Arabiji.

Kako prenose mediji na Ostrvu, vlasnik “svraka” Majk Ešli na vezi je sa saudijskim investitorima.

Ešli je 2007. godine kupio ovaj klub za 133 miliona funti.

U međuvremenu, Njukasl je ispadao iz PL i vraćao se, a navijači su već godinama nezadovoljni nedovoljnim ulaganjem u ekipu.

Sada, ovaj biznismen traži 350 miliona funti od fonda, pregovori su u toku i ukoliko bude došlo do dogovora – možda ćemo videti još jedan klub konkurentan velikoj šestorci koja se izdvojila.

Nakon 29. kola PL, Njukasl se nalazi na 13. poziciji sa 35 bodova.

NJUKASL JE PONOSAN Ljudina – zarađuje 850 funti, a dve trećine donira!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | RIO FERDINAND: Odmah smo znali da će Kristijano biti najbolji!

36 Komentara

    “Trosim arapske pare u svakom klubu nas ceka glavni separe” ??

    pa sta je 350 milki za njih. jedva cekam Leeds u premier ligi

    ako se ovo dogodi bice najbogatiji klub i definitivno ce biti konkurentni za top 4

    slazem se, bice ovo vrh za njih, klub sa tradicijom

    Ima u srbiji bar 500 klubova kojima trebaju pare ?

    Jos samo da potrose jos koje milioone i dovedu neke igrace, pa da gledamo jos koji klub u samom vrhu 😀

    Isplatice se ako Arapi kupe ovaj klub,ulozice dosta i to ce svakako da se isplati.Bio bi to dobar potez.

    Hej Seki, Seki, tako ti Allaha, dovescu te, Seki, do prosjackog stapa ?

    Znaju Arapi gde da ulazu pare, nisu oni bas toliko blesavi.

    Pa gde se najbolje obrce ?

    Направиће се још једна фештачка творевина, пластика.

    Nek se i oni dignu na noge, bice jos zanimljivija liga.

    Pa nisu Arapi blesavi, znaju gde se najbolje vrte pare

    Gde su navijaci najvredniji

    Pa nisu Arapi ni do sada ulagali malo u Premier ligu

    Ma nema od toga ništa, i da dovedu kompletnu ekipu novu ništa neće napraviti.

    Super, taman će biti još jedna jaka ekipa

    E sada ce arapi da grunu novac malo,pa ce Newcastle da napreduje…tako to ide….

    Pa da dobra investicija i za koju godinu Njukastl ce biti najtrofejniji klub

    Jos samo da pocnu da dovode igrace iz arabije i to je to ?

    Jos naftasa u premijer ligi bice zanimljivo!!!

    Pa da …ovi mogu napraviti dream team lagano ?

    mora da se dobro potkuje da bi napredovao….a znamo da samo novcem to mogu

    Pa najunosniji biznis je imati fudbalski klub. Nisu Arapi blesavi.

    arapi su uvek znali da ulazu novac kako treba zato i imaju toliko bogatasa

Postavi odgovor