KOTRLJAĆE SE LOPTA NA OSTRVU: Ipak se igra Premijer liga za vikend!

Fudbal će se ipak igrati na Ostrvu sledećeg vikenda, iako je prvobitno planirano da se kolo odloži usled žalosti zbog smrti kraljice Elizabete druge.

U prvi mah išlo se na to da se, pored sedmog odlože i mečevi osmog kola Premijer lige, jer tačno dve nedelje traje period žalosti u Velikoj Britaniji. I

Klubovi su odlučili da se igraju utakmice osmog kola engleskog šampionata, a razlog je verovatno i zgusnut kalendar zbog Svetskog prvenstva u Kataru.

Ipak, neće se odigrati puno kolo Premijer lige, već će neke utakmice ipak biti odložene.

Meč Brajtona i Kristal Palasa biće odložen zbog štrajka železnice, a pored tog biće odložena još dva meča iz bezbednosnih razloga derbi kola Čelsi – Liverpul i Mančester Junajted – Lids.

ČELSI U NOVOM PROBLEMU: Ponavljaju se slučajevi Ridigera i Kristensena?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Saudijsku Arabiju i osvoji dres! EP10 | Meridian

 

14 Komentara

    Mnogo bi stvarno bilo da se dva kola odlože

    Drago mi je što će bar neke utakmice lige da se nastave

    Organizovaće i igrati kako budu mogli, to mi je sasvim razumljivo

    Sve bi se poremetilo, uticalo čak i na reprezentativne obaveze igrača ukoliko bi se otkazao još jedan vikend u PL

    Tako je ne možemo mi bez Premier lige nikako , sve razumem ali nema potrebe za duzom pauzom

    O treba da se igra. Fudbal i sport ne treba da trpe ni zbog cega.

    Najgledanija i najzanimljivija liga na svetu se nastavlja za vikend. Nema lepse vesti.

    Mnogo je da se ne igra dva vikenda. Bas bas mnogo.

    Mnogo se ulaze u Premijer ligu sa sviju strana da bi bila odlozena.

    Normalno je da bude dan Zalosti pa i dva ali sve preko je previse .Radujem se nastavku premier lige i nisam ocekivao jedno dve nedelje kad eto,super

    I treba da se igra. Ovo je liga koja ne moze da čeka ovakva desavanja

    Hvala bogu,nista dok ne krenu Englezi…

    Najbolje da se ne igra,pa dosta jedno sto odlozeno

    Pa šta treba sad da žale mesec dana neće je to oziveti normalno da se igra

Postavi odgovor