FUDBAL U REGIONU SE NASTAVLJA Slovenija odredila mogući termin!

Fudbalski savez Slovenije najavio je da će se tamošnji šampionat nastaviti, jer je situacija sa koronavirusom sve bolja u toj zemlji.

Lopta bi u Sloveniji ponovo mogla da se zakotrlja, a prvi termin za nastavak fudbala je 23. maj.

Ipak, mediji u ovoj zemlji ističu da je realnije da prvenstvo bude nastavljeno sedam dana nakon tog datuma, ali ne kasnije od 6. juna i sve bi trebalo da bude završeno do kraja jula.

Navodi se da bi klubovi sa treninzima trebalo da krenu 15. maja i da će imati dve nedelje da se spreme za završetak aktuelne sezone.

Do sada je odigrano 25 kola, nakon kojih vodi Olimpija sa 50 bodova, pet više od Celja i Aluminija, odnosno sedam od najvećeg rivala Maribora.

JOVIĆ DAO OBEĆANJE: Uspeću, navijači Reala će skandirati moje ime!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

Terzić o posledicama pandemije: Dva koraka unazad, pa pet unapred…

124 Komentara

    KONACNOOO sta sam pricao od 15-og maja pa nadalje sve ce se vracati u normali a niko mi nije verovao…

    Cim procitam ovako nesto vrati mi se 🙂 na lice, a nisam ja struka da znam da li je realno ili ne.

    Nadam se da je tako i da ce ostali krenuti vasim stopama uskoro.

    Nego šta ,moraju se završiti lige !

    Samo da se krene vise, dosadno bez sporta.

    Ajd, povucite nogu. Pa darenemo i mi

    Kapiram ih zasto im se zuri, ali nije sve ovo tako pametno. Ne verujem da ce se ovo realizovati u tim terminima.

    Prvi termin 23 maj, ali ne i konacni. Sve zavisi od razvoja situacije.

    Nerealno skroz, ali videcemo sta ce biti

    Ma oće Slovenci, oni uvek drže rastojanje od igrača.

    Au, pa sta cemo mi do tada, ponadao sam se da ce brze to!

    I oni stavljaju novac ispred ljudskih zivota

    Nemojte se nadati nece biti nista od toga

    Nadamo see uskoro bilo kakvom fudbalu. I da gledamo,a i da se kladimo. ?

    Ja se iskreno nadam da ce sve ovo da pocne prije 15 maja.

    Kraj maja/pocetak juna polako ce svi nastaviti koliko vidim?

    I ja tako mislim

    Ja mislim da je mnogo rano o tome pricati, nista jos nije gotovo.

    Svi jedva cekamo da pocnu lige, svi jedva cekamo da se gleda fudbal. Al polako.

    ⚽?❤️

    Ooo yeaa

    Mogu poceti sa treninzima, ali po grupama od po 5 ili 7 igraca

    Samo polako! Sve ce lopte da se zakotrljaju uskoro ?

    Tenis može komotno oni su na pristojnoj distanci.

    Ne vidim samo šta je tu super, bolje da krenu mesec i dva možda posle toga.

    Posle ce biti pretoplo

    Maj?? Nerealno!

    I ja mislim da je nerealno

    Pa malo nerealno,ali bili bi lepo zar ne?

    Ja se nadam, nedostaje mi sport, muka mi je od price o virusu, nadajmo se najboljem

    Rano je za te teme , iskreno

    To je neki datum o kom sva druga prvenstva spekulišu, nadamo se..

    Meni stanje Slovenije i Austrije trenutno daje nadu da ce i kod nas svemu ovome sto nas je zadesilo dolaci kraj.

    Nadamo se vracanju svih, a ne samo njihove lige sto pre

    Po meni to nije pametno, jeste situacija kod njih stabilna, ali to je malo prerano. Virus je jos tu!

    Doci ce i taj 15. Maj pa cemo videti da li ce sta ce i kako ce ?‍♀️

    Ok, svima nama se zuri da konacno gledamo fudbal, ali da li je realno da se vec sad odredi datum. Situacija je teska

    Mozda bi trebalo da se odlozi, zdravlje je bitnije

    Samo da krenu Slovenci, imaju najbolju ligu

    Ne seri…

    Imaju nikakvu ligu xD

    To nije uopste realno!!

    Nikako nije pametno..Jos je rano.

    Jedva cekamo

    Ti jedva cekas… Nemas ti pojma

    Pocetak jula ili avgusta pre nikako

    Daj Boze da moze tad da se nastavi… i kod njih i svuda…videcemo

    Kako su ambiciozni i svi sve znaju kad ce biti gotovo…

    Dobro bi bilo da se zavrsi za mesec dana

    Svi nesto predlažu, još je rano za sve

    Super mada mozda bolje da ne zure

    Slažem se!

    Pa bilo bi lepo da se zavrsi za mesec dana

    Polako sve vise datuma za odigravanje.

    Kod njih je situacija pod kontrolom vec neko vreme, nastavak je siguran

    nerealno u maju…u junu moguce….

    Mislim da ne bi trebalo do kraja godine sigurno

    Valjda ce i kod nas krenuti uskoro

    kod nas 26og maja

    Jedva cekam, najbolja liga kada su golovi u pitanju.

    Bas tako

    Super bi bilo i to i da ujedno ovaj virus vise ode odavde.

    Nadam se uskoro

    Ako se nastavi ovako, zakotrljace se i pre..

    Super. Bilo bi lepo da počne

    Daaaa

    Odlicno, nadajmo se da ce tako ostati

    Sto bi bilo lepo da svi ponovo zaigraju

    Ma nema nista ove godine od sporta.

Postavi odgovor