KAKVO BI OVO BILO POJAČANJE Betis kupuje u Čelsiju?

Betis u narednoj sezoni ima velike ambicije. Najbolji pokazatelj za to je što žele da zadrže najboljeg igrača Nabila Fekira.

Informaciju da Francuz ostaje na “Benito Viljamarinu” potvrdio je predsednik kluba Angel Haro, ali to nije sve. Njemu bi društvo mogao da pravi Pedro.

Španski mediji smatraju da u slučaju da fudbaler Čelsija obuče zeleno-beli dres – Betis bi napravio veliki korak ka ostvarenju ciljeva, a to je trka za plasman u Ligu šampiona.

Ipak, klub iz Sevilje će imati žestoku konkurenciju kada je u pitanju transfer španskog igrača, jer je za njega navodno zainteresovana i Roma.

NIKO NE BI POGODIO Matić otkrio koji saigrač mu najviše nedostaje

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

PROŠLO JE 15 GODINA Majstorski lob Mesija i najava blistave karijere!

28 Komentara

    Pedro slabo dobija sansu u Celsiju sto govori da je vreme da promeni sredinu!

    Iskreno pedro bi bio ogromno pojacanje za Betis. Nadam se uspesima Betisa u sledecoj sezoni

    Ne pustajte takvog igraca ni slucajno

    Pedro je ozbiljan igrač,bilo bi to dobro pojačanje.

    Pa to i jeste klub za Pedra ,prosečan klub za prosečnu igru … uklopio bi se on tamo fino ,mada je betis daleko od toga da uradi nešto ozbiljnije u prvenstvu ili evropi …

    Pa trenutno su mozda daleko od osvajanja lige ali oni se bore za mesto koje vodi u ls, a sa ovakvim pojačanjima mogu da ostvare zacrtane ciljeve.

    Bilo bi sjajno kad bi doveli Pedra, to bi bilo odlično i za klub a i za igrača

    Alo, svi su u bankrotu! (kako kazu) Nema se para za transfere!

    Opet samo neke price i pricice. Odakle Betisu pare za njih dvojicu, mozda i jednog privole, ali je ovo daleko od realizacije, pogootovo u ovo vreme

    Pedro je zahvalan igrac i bice pravo pojacanje.

    Ocigledno Betis ima namere da ulozi svoj novac na dobre igrace kako bi upeli u ls

    Pedro bi znacio Betisu dosta, kao jedan iskusan igrac pre svega i odlican igrac za njihov tim. Bio bi to dobar potez za obe strane.

    Taman za dva strasna krila a izmedju njih joaquin

    Mislim da od ovog transfera nema nista, vise mi je verovatno da ce otici u Romu nego u Betis

    Dosta losiji nego pre par godina ali ipak beliki igrac bice odlicno za njih da ga dovedu

    Ozbiljno bi se pojacali i sjajan tandem bi bili,videcemo sta ce uprava Betisa da uradi

    Dzaba ambicije, bice negde u sredini tabele!

    Svaka promena je dobro dosla, malo taman da dodje do izrazaja.

    I to, a i da Betis ostvari svoje ciljeve

    Pedro je realno na izmaku karijere, tako da bi mozda i najpametniji potez bio da ode u Betisu.

    Ma da bre, nije za Romu

    Ne verujem da ce otici u Betis, odigrace jos malo u jacim klubovima pa mozda posle toga ode u klub kakav je Betis

    Pa da, a iskusan je igrač i mogao bi dosta da im pomogen

    Imaju ambicije ali da li će postići nešto ili će kao i sad biti ništa…

    Upravo tako!

Postavi odgovor