Betis u narednoj sezoni ima velike ambicije. Najbolji pokazatelj za to je što žele da zadrže najboljeg igrača Nabila Fekira.
Informaciju da Francuz ostaje na “Benito Viljamarinu” potvrdio je predsednik kluba Angel Haro, ali to nije sve. Njemu bi društvo mogao da pravi Pedro.
Španski mediji smatraju da u slučaju da fudbaler Čelsija obuče zeleno-beli dres – Betis bi napravio veliki korak ka ostvarenju ciljeva, a to je trka za plasman u Ligu šampiona.
Ipak, klub iz Sevilje će imati žestoku konkurenciju kada je u pitanju transfer španskog igrača, jer je za njega navodno zainteresovana i Roma.



Steva
Pedro slabo dobija sansu u Celsiju sto govori da je vreme da promeni sredinu!
Gedza
Iskreno pedro bi bio ogromno pojacanje za Betis. Nadam se uspesima Betisa u sledecoj sezoni
Tasa
Ne pustajte takvog igraca ni slucajno
Mića3
Ambiciozno nema šta.
Zorica
Pedro je ozbiljan igrač,bilo bi to dobro pojačanje.
Nemanja
Pa to i jeste klub za Pedra ,prosečan klub za prosečnu igru … uklopio bi se on tamo fino ,mada je betis daleko od toga da uradi nešto ozbiljnije u prvenstvu ili evropi …
M
Pa trenutno su mozda daleko od osvajanja lige ali oni se bore za mesto koje vodi u ls, a sa ovakvim pojačanjima mogu da ostvare zacrtane ciljeve.
Filip
Teško da će dovesti Pedra, mislim da će u arsenalu završiti.
Dusan
Bilo bi sjajno kad bi doveli Pedra, to bi bilo odlično i za klub a i za igrača
Andrijana
Alo, svi su u bankrotu! (kako kazu) Nema se para za transfere!
ferari
Opet samo neke price i pricice. Odakle Betisu pare za njih dvojicu, mozda i jednog privole, ali je ovo daleko od realizacije, pogootovo u ovo vreme
Garinca
Pedro je zahvalan igrac i bice pravo pojacanje.
Ruki
Ocigledno Betis ima namere da ulozi svoj novac na dobre igrace kako bi upeli u ls
Todor
Pedro bi znacio Betisu dosta, kao jedan iskusan igrac pre svega i odlican igrac za njihov tim. Bio bi to dobar potez za obe strane.
Nemanja
Taman za dva strasna krila a izmedju njih joaquin
Biska
Mislim da od ovog transfera nema nista, vise mi je verovatno da ce otici u Romu nego u Betis
Sava
Dosta losiji nego pre par godina ali ipak beliki igrac bice odlicno za njih da ga dovedu
Kiki
Ozbiljno bi se pojacali i sjajan tandem bi bili,videcemo sta ce uprava Betisa da uradi
Aleksandar
Dzaba ambicije, bice negde u sredini tabele!
Miske
Pa, da vidimo gde ce da ode, tj. ko ce vise da ponudi..
Chupka
Svaka promena je dobro dosla, malo taman da dodje do izrazaja.
Vuk
I to, a i da Betis ostvari svoje ciljeve
Dalibor
Pedro je realno na izmaku karijere, tako da bi mozda i najpametniji potez bio da ode u Betisu.
Mare
Ma da bre, nije za Romu
Dzoker
Ne verujem da ce otici u Betis, odigrace jos malo u jacim klubovima pa mozda posle toga ode u klub kakav je Betis
Leopold
Pa da, a iskusan je igrač i mogao bi dosta da im pomogen
Maxa
Imaju ambicije ali da li će postići nešto ili će kao i sad biti ništa…
Aleksandra
Upravo tako!