Ilija Petković je pre nekoliko dana primljen u bolnicu “Bežanijska kosa” sa perforacijom čira na dvanaestopalačnom crevu i otežanim stanjem zbog korone.
Od juče je na respiratoru, a profesor dr. Miljko Ristić je za Telegraf prokomentarisao Petkovićevo stanje.
–On se nikada nije žalio na bilo kakve tegobe koje bi ukazivale da on ima čir na dvanaestopalačnom crevu. Dolazio je na kontrole, sve je bilo uredno. On je ipak sportski tip, koji ima kondiciju i nadamo se da će se iz svega ovoga izvući zahvaljujući tom fizičkom statusu – rekao je prof. Ristić.

foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©
Petković je spada u rizičnu grupu pacijenta jer osim što je hronični bolesnik on spada i u kategoriju ljudi iznad 65 godina.
Podsetimo, iskusni strateg je u domaćoj javnosti najpoznatiji po plasmanu reprezentacije Srbije (tada je bila zajednica sa Crnom Gorom) na Svetsko prvenstvo 2006. godine u Nemačkoj.



filippK
Samo neka se oporavi!!
Tina
Samo da se sto pre oporavi
Tasa
Petkovicu zelim ti brz oporavak.
M
Jak je ilija izdrace njegovo srce ovu bitku!
Peca
Izdrzi majstore,nedaj ovoj posasti da te pobedi….
Scar
Veliki je on borac preguraće on i ovo.
Nemanja
Oporavice se sigurno … treba da se bori