Dr Ristić: Petković je još u životnoj opasnosti, ali je njegovo srce dobro

Ilija Petković je pre nekoliko dana primljen u bolnicu “Bežanijska kosa” sa perforacijom čira na dvanaestopalačnom crevu i otežanim stanjem zbog korone.

Od juče je na respiratoru, a profesor dr. Miljko Ristić je za Telegraf prokomentarisao Petkovićevo stanje.

On se nikada nije žalio na bilo kakve tegobe koje bi ukazivale da on ima čir na dvanaestopalačnom crevu. Dolazio je na kontrole, sve je bilo uredno. On je ipak sportski tip, koji ima kondiciju i nadamo se da će se iz svega ovoga izvući zahvaljujući tom fizičkom statusu – rekao je prof. Ristić.

DRULOVIC LJUBINKO 17
Petković je i dalje na respiratoru
foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Petković je spada u rizičnu grupu pacijenta jer osim što je hronični bolesnik on spada i u kategoriju ljudi iznad 65 godina.

Podsetimo, iskusni strateg je u domaćoj javnosti najpoznatiji po plasmanu reprezentacije Srbije (tada je bila zajednica sa Crnom Gorom) na Svetsko prvenstvo 2006. godine u Nemačkoj.

Mediji: Iliji Petkoviću se pogoršalo zdravsveno stanje

OBAVEZNO POGLEDATI:MERIDIAN SAKUPIO 2 MILIONA ZA MALU SOFIJU

7 Komentara

    Jak je ilija izdrace njegovo srce ovu bitku!

    Izdrzi majstore,nedaj ovoj posasti da te pobedi….

    Veliki je on borac preguraće on i ovo.

    Oporavice se sigurno … treba da se bori

Postavi odgovor