Remi Grafičara i Radnika - sve se rešava u Surdulici

Fudbaleri Grafičara i Radnika iz Surdulice odigrali su 1:1 (0:0) u prvom meču baraža za popunu Superlige Srbije.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Nije bilo golova u prvom delu, a ekipa Marka Neđića u vođstvo je došla golom Pavla Ivelje u 64. minutu.

Imao je Grafičar možda i priliku da reši meč u svoju korist, međutim, u 88. minutu je Radnik izjednačio.

Strelac je bio Ranko Jokić i tako doneo remi svom timu pred revanš u Surdulici, koji će biti na programu u nedelju.

Podsetimo, nešto ranije Inđija je na svom terenu savladala Radnički iz Niša sa 3:1 u prvom meču baraža.