Sevilja je na stadionu „Roman Sančes Pishuan“ odala priznanje Nemanji Gudelju povodom velikog jubileja – 250 utakmica u dresu andaluzijskog kluba. Srpski reprezentativac je tim povodom postao i peti stranac sa najviše nastupa u istoriji, a klub je njegov uspeh obeležio posebnim programom u klupskim medijima.
Iako su mnogi očekivali da tom prilikom bude objavljeno produženje ugovora ili eventualni rastanak, nijedna od tih odluka nije saopštena.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Gudelju je tom prilikom poručeno da je jedan od simbola ekipe, a među onima koji su mu poslali čestitke bili su i njegovi saigrači, poput Munira i Marka Dmitrovića. Posebno emotivnu poruku uputio mu je legendarni Hesus Navas.
„Za mene je čast što sam igrao sa njim. Prošli smo kroz teške i lepe trenutke, ali on je uvek bio tu. On je pravi kapiten koji voli Sevilju i primer svima“, rekao je Navas.
Govoreći o svom putu u klubu, Gudelj je istakao da je od prvog dana osećao posebnu povezanost sa Seviljom.
„Osetio sam to od prvog dana. Ljudi su učinili da se osećam kao kod kuće i na tome ću im uvek biti zahvalan. Uvek sam imao osećaj da ću ovde imati dugu i dobru karijeru“, rekao je srpski fudbaler.
Na pitanje o budućnosti, pošto mu ugovor ističe 30. juna, Gudelj nije želeo mnogo da otkriva.
„Videćemo šta će biti do kraja sezone. Nikad se ne zna“, poručio je kapiten Sevilje.
Za kraj je poslao i poruku saigračima i navijačima.
„Veoma sam srećan i ponosan što sam kapiten ove porodice. Za ovu ekipu ću dati sve do poslednjeg dana ovde. Hvala treneru, stručnom štabu i svima u klubu. Uvek će u meni imati vojnika Sevilje. Mogu samo da budem zahvalan navijačima i da poručim mladima da nikada ne prestanu da sanjaju“, zaključio je Gudelj.



drina
Da je uprava kluba zaista želela da zadrži Gudelja već bi mu poslali nov ugovor….