Haland čestitao Arsenalu

Čak 22 godine čekale su Tobdžije na titulu, a trofeja namenjenog najboljem timu Premijer lige domogli su se nakon iznenađujućeg remija Bornmuta i Mančester sitija.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Veliko slavlje uveliko traje na ulicama severnog Londona, a na adresu Arsenala stižu čestitke iz celog sveta. Među poznatim licima koji su odali priznanje Tobdžijama, našao se i direktni rival za titulu, napadač Mančester sitija – Erling Haland.

Ubojiti Norvežanin obratio se putem “X” naloga svojim pristalicama, ali i čestitao oponentu na bez sumnje ogromnom podvigu.

“Nije kraj kojem smo se nadali, ali ćemo ovaj osećaj iskoristiti na pravi način naredne sezone. Svim navijačima Sitija koji su putovali uz nas ove sezone – hvala. Čestitke Arsenalu na tituli.”

Bonus video:

0 Komentar

    Pa tako i treba da se ponašaju protivnici, treba da im upute čestitke.

    Zasluženo apsolutno može nekome da se svidja ili ne svidja igra arsenala ali oni su uzeli trofej

    Treba prihvatiti poraz i čestitati boljem to je pravi primer ispravnog sportiste i fer pleja

Postavi odgovor