Jedan od najboljih napadača na svetu već deceniju i više – Robert Levandovski istakao je da žali što nikada nije sarađivao sa Aleksom Fergusonom.
On je rekao da zbog Borusije Dortmund koja je stopirala njegov odlazak u Junajted nije završio očekivani transfer.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
“Rekao sam “da” Fergusonu. Bilo mi je lepo u Dortmundu, međutim Junajted je tada bio na vrhuncu. Žao mi je što nisam radio sa čuvenim ser Aleksom”, zaključio je poljski as.
Poljski fudbaler je u karijeri sa uspehom igrao za Borusiju Dortmund, Bajern Minhen i Barselonu čiji je i dalje član.
BONUS VIDEO:



andrija.djulovic
Pa dobro igrao je Levandovski za neke druge vrsne klubove.